SON DAKİKA

Taşıma Postası

Otokar, TETAŞ Taşımacılık’a 70 Sultan City teslimatını Tekirdağ'da yaptı

Otokar, TETAŞ Taşımacılık’a 70 Sultan City teslimatını Tekirdağ'da yaptı
Bu haber 02 Mart 2013 - 18:16 'de eklendi ve 6 views kez görüntülendi.
Seo Eğitim ve Kursları
Otokar, TETAŞ Taşımacılık’a 70 Sultan City teslimatını Tekirdağ'da yaptı.

Otokar, TETAŞ Taşımacılık’a 70 Sultan City teslimatını Tekirdağ’da yaptı.

Türkiye’nin en çok tercih edilen Sultan otobüsleri yeni kullanıcılar kazanmaya devam ediyor. Otokar, TETAŞ Taşımacılık’a 70 adet Sultan City teslimatı yaptı. Teslimat töreni 02 Mart 2013, Cumartesi günü Tekirdağ’da Vali, Belediye Başkanı, TETAŞ Taşımacılık ve Otokar yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan ve 50. Kuruluş yılını kutlayan Otokar’ın Sultan serisi Türkiye’nin dört bir yanında hızla yenilenen filolarda yerini almaya devam ediyor. 70 adet Sultan Maxi City, 02 Mart 2013, Cumartesi günü Tekirdağ’da TETAŞ Taşımacılık’a teslim edildi. Araçlar Tekirdağ genelinde yolcu taşımacılığında kullanılacak.
Otokar yetkili bayisi Örnek Otomotiv tarafından yapılan satışın teslimat törenine Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Şoförler Odası Başkanı Şenol Turan, TETAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Küçükmidil, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Otokar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Otokar Otobüs Satış Birim Yöneticisi Murat Torun ve satışı gerçekleştiren Otokar bayisi Örnek Otomotiv’in sahibi Yunus Öztepe katıldı.
Düzenlenen törende konuşan Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül yeni araçların Tekirdağ halkına, Belediye’ye ve TETAŞ Taşımacılık’a hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi: “TETAŞ Taşımacılık filosunu en modern ve en konforlu bir şekilde yeniliyor. Tekirdağ halkına daha iyi hizmet etmek için ulaşım filosunu genişleten TETAŞ Taşımacılık’ın Otokar’ı tercih etmesi bizi çok mutlu etti.
Türkiye’nin en çok satılan otobüs markası Otokar olarak bugün 70 adet Sultan Maxi City otobüsü teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sayın Başkanımın ve TETAŞ yetkililerinin bizlere göstermiş olduğu güven için çok teşekkür ederiz.” dedi.

Sultan Maxi City
Sultan Maxi City, şehir içi toplu taşımacılığında engel tanımayanların gözdesi. Araç, yüksek yolcu kapasitesi, düşük yakıt tüketimi, güçlü performansı, düşük işletme giderleri ve dayanıklılığı ile kazandırıyor; modern görünüşü, iç ferahlığı, üstün yol tutuşu ve çevreciliği ile hayranlık uyandırıyor. Sultan Maxi City’nin düz arka zemini engelli yolcu taşımacılığına olanak veriyor. Geniş kapısı hem yolcu iniş binişini hızlandırıyor; hem de kolay açılır kapanır engelli rampası ile herkese seyahat özgürlüğü sunuyor.

Otokar Hakkında
Türkiye’nin öncü otomotiv şirketlerinden Otokar, kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunmaktadır. Koç Topluluğu bünyesinde yer alan Otokar, ticari araçlarda minibüs ve otobüs, treyler ve semi treyler; savunma sanayi için çeşitli tiplerde 4×4 arazi tipi araçlar ve zırhlı araçlar üretmektedir. Otokar, Türkiye’nin ilk milli tankı ALTAY Projesi’nde de ana yüklenici olarak görev almaktadır.

Otokar Tekirdağ TETAŞ

Otokar Tekirdağ TETAŞ

TETAŞ Otokar Tekirdağ
TETAŞ Otokar Tekirdağ

Otokar TETAŞ Tekirdağ teslimatı

Otokar TETAŞ Tekirdağ teslimatı

 

Etiketler :
Seo Eğitim ve Kursları
Seo Eğitim ve Kursları
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA