SON DAKİKA

Taşıma Postası

GE Türkiye’de yeni atama: İsmail Sami Özdemir, GE Havacılık’ın 12 ülkedeki Satış Müdürü ve Yöneticisi oldu

GE Türkiye’de yeni atama:  İsmail Sami Özdemir, GE Havacılık’ın  12 ülkedeki Satış Müdürü ve Yöneticisi oldu
Bu haber 01 Kasım 2016 - 23:28 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.
Seo Eğitim ve Kursları

GE Türkiye’de yeni atama:

İsmail Sami Özdemir, GE Havacılık’ın

12 ülkedeki Satış Müdürü ve Yöneticisi oldu

GE Havacılık’ın Türkiye ve Orta Asya bölgesinde büyümesi açısından kritik bir rol üstlenen GE Havacılık Türkiye Genel Müdürü İsmail Sami Özdemir, global bir pozisyona atandı. GE Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) Bölgesi Satış Müdürü ve Yöneticisi olarak kariyerindeki çalışmalarını sürdürecek olan Özdemir, Türkiye’nin yanı sıra, 11 ülkenin daha satış operasyonlarını yönetecek.

Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünde tamamlayan İsmail Sami Özdemir, GE Havacılık’ta Türkiye ve Orta Doğu’dan sorumlu Teknik Müdür olarak çalıştıktan sonra Londra’ya atandı ve Bölge Satış Operasyonlarını yönetti. 2010 yılında Türkiye’ye dönerek GE Türkiye’ye katılan Özdemir, 17 yıllık havacılık kariyeri süresince çeşitli ödüller ve başarılar kazandı.

Bölgedeki tüm havayolları ile stratejik işbirlikleri kuran Özdemir, çok sayıda satış kampanyası yönetmiş ve GE’nin Türkiye’deki havacılık endüstrisindeki varlığını önemli ölçüde etkin kılmıştır. Bu başarılarından dolayı 2016 yılı Ağustos ayı itibariyle GE Türkiye ve BDT Bölge Satış Müdürü ve Yöneticisi olarak atanan Özdemir, yeni pozisyonu kapsamında Türkiye, Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Tacikistan, Kırgızistan, Ukrayna, Beyaz Rusya ve Moldova’daki satış operasyonlarını yönetecek.

GE Hakkında
175 ülkede 300.000’den fazla çalışanıyla GE, dünyanın dijital endüstriyel şirketi olarak; birbiriyle bağlı, iletişim kurabilen ve öngörülebilir yazılımlara sahip makine ve çözümleri ile endüstriyi dönüştürüyor. GE’deki her iş kolu aynı teknolojiye, pazara, yapıya ve bilgiye erişim sağlayan GE Store ile küresel olarak bilgi alışverişi gerçekleştiriyor. Her icadımız, bulunduğumuz endüstrilerdeki inovasyon ve uygulamaları daha ileri taşıyor. Çalışanlarımız, hizmetlerimiz, teknolojimiz ve ölçeğimiz ile endüstrinin dilini konuşuyor ve müşterilerimiz için daha iyi sonuçlar üretiyoruz. Daha fazla bilgi için bizi takip edin:http://geturkiyeblog.com

GE Havacılık Hakkında
GE’nin operasyonel bir iş alanı olup, ticari, askeri, iş ve genel havacılık alanlarında; jet, turboprop ve turboshaft motorları tasarlayan ve üreten dünyanın önde gelen sağlayıcılarından biridir. GE Havacılık sağladığı hizmet ve çözümler için küresel bir servis ağına sahiptir. Daha fazla bilgi için www.ge.com/aviation ile YouTube’da http://www.youtube.com/user/GEAviation ve Twitter’da http://twitter.com/GEAviation hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler :
Seo Eğitim ve Kursları
Seo Eğitim ve Kursları
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA