Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

SIA VE LUFTHANSA GRUP, ARALARINDAKİ ORTAK UÇUŞ FAALİYETLERİNİ DAHA DA GENİŞLETİYOR

Singapur Havayolları(SIA) ve Lufthansa Grup; daha fazla aktarma merkezi ve yeni ortak uçuş noktaları ile müşterilerine daha fazla seçenek sunabilmek için aralarındaki ortaklık anlaşmasını daha da genişletiyor. Genişletilen ortak uçuşlarla Singapur Havayolları yolcuları; Frankfurt, Münih ve Zürih aktarma merkezleri üzerinden Lufthansa ve SWISS tarafından yapılan uçuşlarla Avrupa’daki farklı noktalara erişim imkanı elde edeceklerdir. SIA yolcularının […]

SIA VE LUFTHANSA GRUP, ARALARINDAKİ ORTAK UÇUŞ FAALİYETLERİNİ DAHA DA GENİŞLETİYOR
17 Kasım 2016 - 8:55 'de eklendi.

1479370379_sq_crews1479370380_jcl_seat_biz_meeting_bb_jpg_preview
Singapur Havayolları(SIA) ve Lufthansa Grup; daha fazla aktarma merkezi ve yeni ortak uçuş noktaları ile müşterilerine daha fazla seçenek sunabilmek için aralarındaki ortaklık anlaşmasını daha da genişletiyor.

Genişletilen ortak uçuşlarla Singapur Havayolları yolcuları; Frankfurt, Münih ve Zürih aktarma merkezleri üzerinden Lufthansa ve SWISS tarafından yapılan uçuşlarla Avrupa’daki farklı noktalara erişim imkanı elde edeceklerdir. SIA yolcularının bu merkezlerden yapabileceği 20’den fazla yeni uçuş noktası şunlar :

Frankfurt üzerinden: Aberdeen, Billund, Birmingham, Bologna, Bükreş, Dublin, Edinburgh, Floransa, Gothenburg, Lizbon, Madrid, Porto, Tallinn ve Venedik
Münih üzerinden: Madrid, Marsilya, Nice ve Toulouse
Zürih üzerinden: Belgrad, Floransa, Lyon, Sofya ve Venedik
Diğer taraftan Lufthansa ve Swiss yolcuları ise, Singapur ile Canberra, Düsseldorf ve Wellington gibi varış noktaları arasında SIA tarafından yapılan uçuşlarla yeni noktalara erişim imkanına sahip olacaklardır. SIA’ya bağlı bölgesel bir şirket olan SilkAir de Lufhansa Grup ile yeni ortak uçuş tanıtımlarını kademeli olarak sürdürecek.

Ortak uçuşlar, iki havayolu şirketi tarafından Kasım 2015’te imzalanan ve Avrupa, Güneydoğu Asya ve Güneybatı Pasifik’teki kilit pazarlarda işbirliğini derinleştirmeyi amaçlayan ortak girişim anlaşmasının bir sonucu olarak genişletilmiştir. Yeni ortak uçuşlar, SIA’nın çeşitli rezervasyon kanalları üzerinden kademeli olarak rezervasyona sunulacaktır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER