Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

YOLCUSUNA KAZANDIRAN İŞBİRLİĞİ

Singapur Havayolları ve Singapur Changi Havalimanı yaptıkları işbirliğiyle, Kuzeydoğu Asya ülkeleri için çok özel fiyatlar sunarken, yolcularının Duty Free alışverişlerini de karşılıyor. Singapur Havayolları, 12 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında satın alınan Ekonomi ve Business sınıfı biletlere, özel fiyat avantajları sunuyor. Seyahat severler, kampanya kapsamında satın alacakları biletleri ile 31 Ağustos 2017 tarihine […]

YOLCUSUNA KAZANDIRAN İŞBİRLİĞİ
21 Kasım 2016 - 22:54 'de eklendi.

1479679921_sq_crews
Singapur Havayolları ve Singapur Changi Havalimanı yaptıkları işbirliğiyle, Kuzeydoğu Asya ülkeleri için çok özel fiyatlar sunarken, yolcularının Duty Free alışverişlerini de karşılıyor.

Singapur Havayolları, 12 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında satın alınan Ekonomi ve Business sınıfı biletlere, özel fiyat avantajları sunuyor. Seyahat severler, kampanya kapsamında satın alacakları biletleri ile 31 Ağustos 2017 tarihine kadar seyahat edebilecekler. Kampanya kapsamında; Hong Kong, Japonya, Çin, Tayvan ve Güney Kore gibi Kuzeydoğu Asya’nın en çok tercih edilen ülkelerine uygun fiyatlarla seyahat etme imkanı sağlanıyor. Kampanyaya katılacaklar; vergiler dahil 469 USD’den başlayan fiyatlarla Kuzeydoğu Asya’yı keşfetme şansına sahip olabilecekler.

Bedava alışverişin tadını çıkarın
Singapur Changi Havalimanı, 31 Mart 2017 tarihine kadar Changi havalimanından transit olarak geçiş yapan tüm Singapur Havayolları yolcularına, havalimanı içinde harcanmak üzere 20 Singapur Doları değerinde hediye çeki sunarak, yolcuların seyahat bütçesine de katkıda bulunuyor.

Aşağıdaki linkten kampanyaya ait tüm fiyatlara ulaşılabileceği gibi, yolcular seyahat acenteleri aracılığı ile de detaylı bilgilere ulaşabilirler.
http://www.singaporeair.com/en_UK/tr/special-offers/flight-from-Istanbul/

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER