Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

Suriyeli Muhalifler Ankara’ya Geldi

Suriyeli Muhalifler Ankara’ya Geldi Suriye muhalefetinin temsilcileri, bu ay içinde Cenevre’de yapılması planlanan görüşmeleri istişare etmek için Ankara’ya geldi. Diplomatik kaynaklardan alınan bilgiye göre, Suriye askeri ve siyasi muhalefet temsilcileri, Cenevre görüşmelerini değerlendirmek üzere bakanlıkta bir toplantıya katılacak. TEMSİLCİLER VE BAŞKANLAR HAZIR BULUNACAK Toplantıda, Müzakere Yüksek Komitesi (MYK) Başkanı Riyad Hicab, Suriye Ulusal Koalisyonu (SMDK) […]

Suriyeli Muhalifler Ankara’ya Geldi
03 Şubat 2017 - 14:22 'de eklendi.

Suriyeli Muhalifler Ankara’ya Geldi
Suriye muhalefetinin temsilcileri, bu ay içinde Cenevre’de yapılması planlanan görüşmeleri istişare etmek için Ankara’ya geldi.

Diplomatik kaynaklardan alınan bilgiye göre, Suriye askeri ve siyasi muhalefet temsilcileri, Cenevre görüşmelerini değerlendirmek üzere bakanlıkta bir toplantıya katılacak.

TEMSİLCİLER VE BAŞKANLAR HAZIR BULUNACAK

Toplantıda, Müzakere Yüksek Komitesi (MYK) Başkanı Riyad Hicab, Suriye Ulusal Koalisyonu (SMDK) Başkanı Enes Abde, Astana toplantısına katılan askeri grupların temsilcileri, Suriye Kürt Ulusal Konseyi (ENKS) ve Suriye Türkmen Meclisi başkanları hazır bulunacak.

DİN ALİMLERİ DE TOPLANTIYA KATILACAK

23-24 Ocak’ta Türkiye ve Rusya öncülüğünde Astana’da düzenlenen toplantının sonuçlarının da ele alınacağı belirtilirken bazı Dürzi ve Alevi şahsiyetler ile din alimlerinin de toplantıya katılacağı kaydedildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER