Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

SchneiderElectric,EcoXpert iş ortaklarıylayıllık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi

• SchneiderElectric, sertifikalı eğitimlerle global çaptaki uzmanlığını paylaştığı EcoXpert iş ortakları için yıllık bir değerlendirme toplantısı düzenledi. • 2016’nın en başarılı EcoXpert iş ortaklarının ödüllendirildiği 2017 EcoXpert Günü olarak adlandırılan etkinlikte yeni dönem hedefleri global ekibin de katılımıyla paylaşıldı. Enerji yönetimi ve otomasyon alanında dünya çapında uzman olan SchneiderElectric,EcoXpert sertifikalıiş ortakları ile yıllık değerlendirme toplantısı […]

SchneiderElectric,EcoXpert iş ortaklarıylayıllık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi
27 Mart 2017 - 16:25 'de eklendi.

1490619241_SCH_EcoXpertGunu_Gorsel__1_1490619245_SCH_EcoXpertGunu_Gorsel__1_
• SchneiderElectric, sertifikalı eğitimlerle global çaptaki uzmanlığını paylaştığı EcoXpert iş ortakları için yıllık bir değerlendirme toplantısı düzenledi.
• 2016’nın en başarılı EcoXpert iş ortaklarının ödüllendirildiği 2017 EcoXpert Günü olarak adlandırılan etkinlikte yeni dönem hedefleri global ekibin de katılımıyla paylaşıldı.
Enerji yönetimi ve otomasyon alanında dünya çapında uzman olan SchneiderElectric,EcoXpert sertifikalıiş ortakları ile yıllık değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Fenerbahçe Topuk Yaylası Sports &Resort’tadüzenlenen etkinliğe SchneiderElectric yöneticileri ile 45 EcoXpert iş ortağı katıldı.SchneiderElectric global ekibinin de online bağlantı ile yer aldığı toplantılarda interaktif bir ortamda yeni gelişim alanlarına odaklanıldı. Etkinlik SchneiderElectricEcoXpert iş ortaklarınca büyük beğeni topladı.
SchneiderElectrictarafından tüm dünyada eğitimlerle desteklenen ve sertifika verilen EcoXpert iş ortakları, şirketin akıllı binalar, Nesnelerin İnterneti gibi alanlardaki uzmanlığından yararlanarak daha akıllı, entegre ve verimli çözümler sunma yetkinlikleri kazanıyor. SchneiderElectric ile ortak bir vizyona sahip olan EcoXpert iş ortakları enerji yönetimi, bina otomasyonları, aydınlatma ve oda kontrol ile veri bağlanabilirliği alanlarında eğitimler alıyor. Bu sayede SchneiderElectric ve EcoXpert iş ortakları müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet ve çözümlerle sürdürülebilir bir başarı yakalıyor.
SchneiderElectric tarihinde, ilk olarak bu yıl gerçekleştiren ve büyük bir başarıya imza atan 2017 EcoXpert Günü’nde SchneiderElectric, 2016-2017 değerlendirme toplantısı kapsamında yılın en başarılı EcoXpert iş ortaklarını ödüllendirdi, şirketlere 6 farklı kategoride plaket verildi. Çeşitli atölye çalışmalarının da düzenlendiği etkinlikte Prof. Dr. Özgür Demirtaş finans, teknoloji ve fütürizm odaklı bir konuşma yaptı. Uzun soluklu sohbetlerin gerçekleştirildiği etkinlik keyifli dakikaların geçirilmesine de ortam hazırladı.

SchneiderElectric Hakkında
Enerji yönetimi ve otomasyon alanında global uzman olan SchneiderElectric, 100’den fazla ülkede 144.000 çalışanıyla enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde yönetilmesini sağlamaktadır. Bu amaçla, en basit anahtar prizden en karmaşık otomasyon sistemlerine kadar çözüm ve yazılım hizmetleri sunan şirket, müşterileri için enerjiyi daha verimli kullanma yöntemleri geliştirmektedir. 2016 yılında 25 milyar Euro tutarında gelir elde eden SchneiderElectric, geliştirdiği teknolojilerle endüstrilere yön vermekte, şehirleri akıllı hale dönüştürerek bireylerin ve kurumların hayatına değer katmaktadır. SchneiderElectric’te buna ‘Life is on’ denir.
www.schneider electric.com

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER