Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

Filiz Gökler, Schneider Electric Enerji İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Filiz Gökler, SchneiderElectricTürkiye, Orta Asya ve İran Enerji İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu • SchneiderElectric’te1998 yılından bu yana çeşitli görevleri başarı ile sürdürenFiliz Gökler,SchneiderElectricTürkiye, Orta Asya ve İranEnerji İş Birimi Genel Müdür Yardımcısıolarak yeni görevine atandı. 1998 yılında SchneiderElectric’e katılan ve son olarak şirketin Türkiye ve Orta Doğu Bilgi Teknolojileri İş Birimi Genel Müdür […]

Filiz Gökler, Schneider Electric Enerji İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu
03 Nisan 2017 - 21:31 'de eklendi.

Filiz Gökler, SchneiderElectricTürkiye, Orta Asya ve İran Enerji İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu
• SchneiderElectric’te1998 yılından bu yana çeşitli görevleri başarı ile sürdürenFiliz Gökler,SchneiderElectricTürkiye, Orta Asya ve İranEnerji İş Birimi Genel Müdür Yardımcısıolarak yeni görevine atandı.

1998 yılında SchneiderElectric’e katılan ve son olarak şirketin Türkiye ve Orta Doğu Bilgi Teknolojileri İş Birimi Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenenFiliz Gökler, 3 Nisan 2017 tarihi itibariyle SchneiderElectric Türkiye, Orta Asya, İran Enerji İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı olarak kurumdaki çalışmalarına devam ediyor.

Filiz Gökler, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden 1992 yılında mezun oldu. 1995 yılında aynı üniversiteden İşletme Yüksek Lisans derecesi de alan Gökler, kariyerine 1994 yılında başladı. 1998 yılından bu yana SchneiderElectric’te görev alan Gökler, kurumun satış, pazarlama, servis ve endüstriyel bina departmanlarında başarılı çalışmalara imza attı. 2012 yılından itibaren SchneiderElectric’in Bilgi Teknolojileri İş Birimi’nde yönetici olarak görev alan Gökler, 2016 yılı itibariyle aynı iş biriminde Türkiye ve Orta Doğu Bölgesinde Genel Müdür Yardımcılığı göreviniüstleniyordu.

SchneiderElectric Hakkında
Enerji yönetimi ve otomasyon alanında global uzman olan SchneiderElectric, 100’den fazla ülkede 144.000 çalışanıyla enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde yönetilmesini sağlamaktadır. Bu amaçla, en basit anahtar prizden en karmaşık otomasyon sistemlerine kadar çözüm ve yazılım hizmetleri sunan şirket, müşterileri için enerjiyi daha verimli kullanma yöntemleri geliştirmektedir. 2016 yılında 25 milyar Euro tutarında gelir elde eden SchneiderElectric, geliştirdiği teknolojilerle endüstrilere yön vermekte, şehirleri akıllı hale dönüştürerek bireylerin ve kurumların hayatına değer katmaktadır. SchneiderElectric’te buna ‘Life is on’ denir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER