Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

Dünyanın En Önemli Konferansı İstanbul’da Yapılıyor!

“Amacının Peşinden Koşanlar” İstanbul’da Buluşuyor Dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen “Uluslararası Sürdürülebilir Markalar® Konferansı”Tokyo’nun hemen ardından İstanbul’da yapılıyor. Markaların, yeni yol haritalarının belirlendiği, değişimi yönetenlerin bir araya geldiği, markaların birbirinden ilham aldığı Sürdürülebilir Markalar Konferansı (SustainableBrands), 20-21 Nisan tarihlerinde “Amacını Etkinleştirme” (ActivatingPurpose) temasıyla, SwissotelTheBosphorous’tayapılıyor. Amacının peşinden koşan, dünyanın önemli projelerini hayata geçirmiş, markalara […]

Dünyanın En Önemli Konferansı İstanbul’da Yapılıyor!
11 Nisan 2017 - 14:26 'de eklendi.

1491899094_bas__nbulteni_1

SONY DSC

SONY DSC


“Amacının Peşinden Koşanlar” İstanbul’da Buluşuyor
Dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen “Uluslararası Sürdürülebilir Markalar® Konferansı”Tokyo’nun hemen ardından İstanbul’da yapılıyor.
Markaların, yeni yol haritalarının belirlendiği, değişimi yönetenlerin bir araya geldiği, markaların birbirinden ilham aldığı Sürdürülebilir Markalar Konferansı (SustainableBrands), 20-21 Nisan tarihlerinde
“Amacını Etkinleştirme” (ActivatingPurpose) temasıyla, SwissotelTheBosphorous’tayapılıyor. Amacının peşinden koşan, dünyanın önemli projelerini hayata geçirmiş, markalara değişimin parametreleri konusunda ilham vermiş, 15’i yabancı olmak üzere 35 konuşmacı konferansa katılıyor.
Konferans için İstanbul’a gelecek konuşmacılar arasında;Nike ve NASA’nın birlikte kurduğu sürdürülebilir malzeme ve inovasyon platformu ‘’LAUNCH’’ ınNordik LideriSofusMidtgaard ;Global Lider Ahmet Bozer, , tüm sektörlerden 5000 in üzerinde marka takımı ile davranış değişikliği stratejisi çalışmaları yapan Sille Krukow; Start-upların ve yatırımcıların buluştuğu en önemli platform olan YouNoodle’ın Kurucusu ThorstenKolind;CreativeDesign&BrandingAgency -PearlFicherNewyork CEO su Angela Hariche ,Mobil Endüstride, İlham Veren Çöp Adama Dönüşümün Yaratıcısı ve Çöpü altına Çeviren Sihirli Dokunuşun Sahibi ClosingTheLoop KurucusuJoost de Kluijver, Gelecek Nesil Markaların ve Liderlerin Değişiminde Yön Göstericisi ve Geleceğe Uzanan Değişim Köprüsünün Mimarı olanJennyAndersson, dünyanın en önemli iletişim şirketlerinden RadleyYeldarKurucularından ve”Fit forPurpose Index” YaratıcısıBen Richards, ,
BASF Global Sürdürülebilirlik Başkanı AndreasKischerer, Ülker Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Berna Akyüz Öğüt ,Loreal Türkiye CEO su ClaudeRumpler, GivenLondon Kurucusu ve Genel Müdürü Ortak Deneyim Yaratmanın Orkestra Şefi BeckyWillan, , Kavramsal Psikoloji ve Davranış Ekonomisinin Sayılı Öncülerinden ‘’Innervetion’’ Kavramının yaratıcısı ve OgilvyChange‘in DirektörüSam Tatam, gibi isimler ile birlikte Oyuncu Şevket Çoruh, Gazeteci- Yazar Aslı Şafak, Yazar Azra Kohen, Oyuncu – Girişimci Mert Fırat,Orkestra şefi Cem Mansur katılan konuşmacılar arasında yer alıyor. Bu yıl da her yıl olduğu gibi SustainableBrandsIstanbul 2017 ninmoderatörlüğünüMr.Goodvertising Thomas Kolster yapıyor.
Dünya ekonomisini, sürdürülebilir ekonomiye dönüştürmek amacıyla geleceği şekillendiren şirketlerin oluşmasına katkı sağlayan Sürdürülebilir Markalar® Küresel Platformu (SustainableBrands) markalar ve tüm paydaşlarını Boston, San Diego, Kopenhag, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Barselona, Cape Town, Bangkok, Kuala Lumpur, Sydney, Tokyo ile birlikte İstanbul’da da bir araya getiriyor. Türkiye’den ve dünyadan birçok kişi ve kurumun katılacağı konferansın SustainableBrands İstanbul Başkanı Semra Sevinç; “21. yy değişen pazar dinamiklerinde, belirsizliklerin dünyasında amaçlarını harekete geçiren lider markalar karlılıklarını arttırarak ve büyüyerek başarıyla yollarına devam ediyor. Dünya çapında markaların geleceğini şekillendiren bir milyondan fazla profesyonelin buluştuğu bir platform olan SustainableBrands, İstanbul buluşması bu yıl 5. Kez, profesyonelleri ‘amacı için harekete geçmeye çağırıyor” dedi.
Konferansın Platin Sponsoru BASF – Unilever, Altın Sponsoru Ülker, İletişim Sponsoru Vodafone, Gümüş Sponsorları; Loreal Türkiye, SchniederElectric, Bronz Sponsorluğunu ise Tofaş, Panasonic, Prefabrik Yapı ve Philips yapıyor.

Editöre NOT:
Sürdürülebilir Markalar – SustainableBrands Hakkında

Markaların geleceği şekillendirmede oynadığı rolü anlamaya ve onlara güç kazandırmaya odaklanmış Sürdürülebilir Markalar, öğrenip eyleme geçme ilkesiyle hareket eden uluslararası bir platformdur. Geleceği şekillendiren, dünya ekonomisini sürdürülebilir bir ekonomiye doğru dönüştürmek ve dünyanın gelişen daha parlak bir geleceğe doğru ilerlemesini sağlamak amacıyla oluşturulan Sürdürülebilir Markalar® Küresel Platformu (SustainableBrands) markalar ve tüm paydaşlarını Boston, San Diego, Kopenhag, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Barselona, Cape Town, Bangkok, Kuala Lumpur, Sydney, Tokyo ile birlikte İstanbul’da da bir araya getiriyor.
Sürdürülebilir markaların bir araya gelmesini sağlayan bu platform, sürdürülebilirlik için yaratıcılık, İnovasyon ve net pozitif etki yaratma konusunda günümüzdeki liderlik anlayışını kuvvetlendirmeyi; iş dünyası liderlerini daha sürdürülebilir markalar yaratmak için bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER