SON DAKİKA

Taşıma Postası

QUATTRO LOJİSTİK,KALİTELİ VE HIZLI HİZMET İÇİN TIRSAN DEDİ

QUATTRO LOJİSTİK,KALİTELİ VE HIZLI HİZMET İÇİN TIRSAN DEDİ
Bu haber 14 Nisan 2017 - 8:46 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.
Seo Eğitim ve Kursları

QUATTRO LOJİSTİK,KALİTELİ VE HIZLI HİZMET İÇİN TIRSAN DEDİ

Lojistik sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek için kurulan ve hizmet kalitesiyle adından söz ettiren Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş, filosunu Tırsan ile yeniledi. Müşterilerine kaliteli ve hızlı lojistik hizmet sağlamak için yola çıkan firma, filosuna 50 adet Tırsan Çift Katlı Frigo kattı. Araçların 36 adetlik ilk partisi Tırsan Adapazarı Fabrikası’nda yapılan törenle teslim edildi.

Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan, sunduğu çözümlerle lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Hızlı, kaliteli ve verimli lojistik hizmet sağlamak için 2012 yılında kurulan Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş. filosuna 50 adet Tırsan Çift Katlı Frigo T.SRI P kattı. Araçların 36 adetlik ilk partisi, Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu tarafından Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında düzenlenen törenle, Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş. CEO’su Cengiz Yılmaztürk’e teslim edildi.

Gerçekleşenteslimat töreninde konuşan Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş. CEO’su Cengiz Yılmaztürk; tekstil, otomotiv, inşaat, kimyasal, gıda, su ürünleri ve ilaç gibi farklı ürünlerin taşımalarını gerçekleştirdiklerini belirterek amaçlarının müşterilerine en hızlı ve en verimli lojistik hizmeti sağlamak olduğunu ifade etti. “Bu nedenle filomuzu Tırsan ile büyütüyoruz” diyen Yılmaztürk, Tırsan’ı kaliteliürünler ürettiği ve güvenilir bir marka olduğu için tercih ettiklerini, bununla birlikte vermiş oldukları lojistik hizmetlerinde Tırsan araçlarının kendilerine büyük avantaj sağladığının altını çizdi.

Cengiz Yılmaztürk, yeni aldıkları araçların iç net yükseklikleri nedeniyle daha fazla yük taşıma imkanı sunduğunu, çift kat opsiyonu ile ürünleri istedikleri yükseklikte yükleyebildiklerini aktardı. Yılmaztürk, “Tırsan Çift Katlı Frigo,panele entegre raylarıylaihtiyacımız olan iç genişliği maksimum seviyede sunuyor. Alüminyum zemin yapısı sayesinde araç temizliği de oldukça kolay ve gıda taşımacılığı için ihtiyacımız olan hijyeni sağlamamızda kolaylık sağlıyor. Öte yandan soğuk zincir taşımacılığı için ihtiyacımız olan tüm sertifikaları sunuyor. Bununla birlikte,aracın yan panellerindeki koruyucu plakalar yükleme ve boşaltma sırasında oluşan darbelerin araca zarar vermesini önlüyor. Baktığınız zaman aracın kaliteli ve sağlam yapısı taşıdığımız ürünlerin doğru şekilde korunacağı konusunda bizetam güven veriyor” dedi.

Etiketler :
Seo Eğitim ve Kursları
Seo Eğitim ve Kursları
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA