SON DAKİKA

Taşıma Postası

Türkiye istikrara ‘EVET’ dedi

Türkiye istikrara ‘EVET’ dedi
Bu haber 17 Nisan 2017 - 21:45 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.
Seo Eğitim ve Kursları

Türkiye istikrara ‘EVET’ dedi

16 Nisan Pazar günü anayasa değişikliği için yapılan referandumda milletin kararı “EVET” oldu. Referandum kararını değerlendiren İSTAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karakış sandıktan çıkan ‘EVET’ ile milletin geleceğine sahip çıktığını vurguladı.

İSTAB Başkanı Ahmet Karakış Türk milletinin 16 Nisan Pazar günü verdiği karar ile daha güçlü bir Türkiye için ilk adımlarını attığının altını çizdi. Karakış sözlerini şöyle sürdürdü: “Evet kararı ile büyük bir adım atıldı ve ülke idaresinde çift başlılığa son verildi. Bundan sonra her türlü müdahaleye karşı ülkemiz daha güçlü olacaktır. Evet kararı ile ülke sorunları karşısında milletin temsilcilerinin elini kolunu bağlayan zincirlerin de kırılacağına inanıyoruz.”
Referandum sonucunda devlet kademesindeki çarkların hızlanmasını ve bunun da özel sektöre olumlu yansımalarını beklediklerini belirten Karakış, “Bizim de içinde bulunduğumuz özel sektör bundan sonra önünü daha rahat görebilecek ve yatırımlara ağırlık verecektir. Referandum öncesi ne yaşadıysak geride bırakmamızın zamanı geldi. Şimdi büyük ve güçlü Türkiye’yi oluşturmak, ekonomide ve diğer alanlarda ülkemizin faydasına olan gerekli adımların zaman kaybedilmeden atılmasını sağlamak için var gücümüzle çalışma zamanıdır. Bundan sonra yapacağımız tek şey ülkemizin daha aydınlık yarınlara ulaşması için var gücümüzle çalışmak olmalıdır. Referandum sonucunun ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler :
Seo Eğitim ve Kursları
Seo Eğitim ve Kursları
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA