Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

KOSİFLER OTO’DAN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI

“Konu Hayata Bağlanmaksa Biz Varız” diyen Kosifler ailesi ve Kosifler Oto çalışanları Kızılay’a kan bağışları ile bu yıl da destek verdiler. Trafik kazaları sonucu oluşan kan ihtiyacına dikkat çekmek ve kan bağışının acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunu vurgulamak isteyen Kosifler ailesi ve Kosifler Oto çalışanları 2012 yılından itibaren “Emniyet Kemeri Takın, Hayalleriniz Yarım Kalmasın” […]

KOSİFLER OTO’DAN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI
25 Nisan 2017 - 21:57 'de eklendi.

1493106127_KosiflerOto_Kizilay_2
“Konu Hayata Bağlanmaksa Biz Varız” diyen Kosifler ailesi ve Kosifler Oto çalışanları Kızılay’a kan bağışları ile bu yıl da destek verdiler.
Trafik kazaları sonucu oluşan kan ihtiyacına dikkat çekmek ve kan bağışının acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunu vurgulamak isteyen Kosifler ailesi ve Kosifler Oto çalışanları 2012 yılından itibaren “Emniyet Kemeri Takın, Hayalleriniz Yarım Kalmasın” sloganı ile yola çıktıkları sosyal sorumluluk bilincini bu yıl üçüncü kez gerçekleştirdikleri kan bağışıyla devam ettiriyor.
Gelişmiş ülkelerde nüfusun yüzde 5’inin kan bağışında bulunduğunu, Türkiye’de ise bu oranın sadece yüzde 1.5’te kaldığını dile getiren Kosifler Oto Yönetim Kurulu Üyesi Hilal Kosif Piles, proje hakkında “Kan bağışının sürekli bir ihtiyaç olduğuna, an geldiğinde hayatların buna bağlı olduğuna dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için bu projeye önem veriyoruz. Kan bağışları ile Kızılay’a destek olmak ve ülkemizdeki düzenli kan bağışçısı sayısını artırmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz projemize katılım her yıl daha da artıyor. Daha çok insanın hayata bağlanmasına yardımcı olacağımızı bilmek bizlere gerçekten mutluluk veriyor. Tüm duyarlı vatandaşlarımızı bu önemli göreve, kan bağışı yapmaya, gönüllü bağışçı olmaya davet ediyorum.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER