Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

İÇECEK TAŞIMACILIĞININ ÇÖZÜM ORTAĞI TIRSAN, TRANSPORT LOGİSTİCS FUARINDA

Türkiye treyler sektörünün lideri Tırsan, Kässbohrer markasıyla Münih’te gerçekleşecek olan Transport Logistics Fuarında Hall B5 Stand 221/322’de yerini alacak. Tırsan, fuarda lojistik firmalarının; verimlilik, sürdürülebilirlik ve çevrecilik özelliklerine destek sağlayacak Kässbohrer Hafif Tenteli Perdeli Maxima K.SCL X+ ürününü FGL 706/3 açık alanda sergileyecek. Lojistik sektörünün bir araya geldiği Transport Logistics Fuarı 9-12 Mayıs tarihleri arasında […]

İÇECEK TAŞIMACILIĞININ ÇÖZÜM ORTAĞI TIRSAN, TRANSPORT LOGİSTİCS FUARINDA
27 Nisan 2017 - 10:08 'de eklendi.

fabrika

Türkiye treyler sektörünün lideri Tırsan, Kässbohrer markasıyla Münih’te gerçekleşecek olan Transport Logistics Fuarında Hall B5 Stand 221/322’de yerini alacak. Tırsan, fuarda lojistik firmalarının; verimlilik, sürdürülebilirlik ve çevrecilik özelliklerine destek sağlayacak Kässbohrer Hafif Tenteli Perdeli Maxima K.SCL X+ ürününü FGL 706/3 açık alanda sergileyecek.

Lojistik sektörünün bir araya geldiği Transport Logistics Fuarı 9-12 Mayıs tarihleri arasında Münih’te gerçekleşecek. 2014 yılından bugüne VSL Verband, Spedition ve Logistik’in Kuzey Ren-Vestfalya eyaleti derneğinin üyesi olan Kässbohrer markası, şimdide VSL Baden-Wüttemberg eyaleti derneğine üye oldu. Transport Lıgistics fuarına, VSL Derneği ve Heilbroon Üniversitesi iş birliğinde katılımda bulunacak olan Tırsan, müşterilerini ve lojistik firmalarının yetkililerini standında ağırlayacak.

Lojistik sektöründeki yeni trendlerin belirlendiği, lojistiğin gelecekteki yol haritasının çizildiği, firmaların ürün ve hizmetlerinin ziyaretçilere anlatılacağı bu fuarda; markalar son teknoloji ürünlerini de tanıtacaklar.

Kässbohrer K.SCL X+ 5.600 kg’lık ağırlığı ile yakıt tüketimini minimum seviyeye indirirken CO2 emisyon tasarrufu sağlamaktadır. 150 mm’lik deveboynu yüksekliği sayesinde 2,700 mm’lik iç yüksekliğe sahip olan K.SCLX+ isteğe bağlı olarak tavan kaldırma opsiyonu ile de müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır. Özellikle içecek taşımacılığı yapan nakliye firmaları tarafından öncelikli olarak tercih edilen K.SCLX+ aracı, DIN EN 12642 Code XL, Daimler 9.5 Otomotiv, VDI 2700 Satır 12’ye göre İçecek ve fıçı bira taşımacılığı sertifikaları ile birlikte tüm yük güvenliği sertifikalarına sahiptir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER