SON DAKİKA

Taşıma Postası

AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.‘DEN ÇALIŞANLARINA MESLEKİ GELİŞİM VE TEKNİK DESTEK EĞİTİMİ

AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.‘DEN ÇALIŞANLARINA MESLEKİ GELİŞİM VE TEKNİK DESTEK EĞİTİMİ
Bu haber 08 Mayıs 2017 - 22:12 'de eklendi ve 7 views kez görüntülendi.
Seo Eğitim ve Kursları

1494239927_IMG_12731494239927_IMG_1281
AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. çalışanlarına 3-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen kapsamlı etkinlik ile ‘kayıp-kaçak elektrik kullanımı’, ‘sayaçlar’, ‘hatalı bağlantılar’ gibi başlıklarda hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik eğitimler verildi.

Daima kaliteli, verimli ve sürekli elektrik sağlamayı hedefleyen AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. bu amaç doğrultusunda çalışan gelişimine yönelik kapsamlı eğitimler düzenliyor. AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlük Binası Eğitim salonunda 3-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen uygulamalı mesleki gelişim ve teknik destek eğitimine AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. çalışanları ve yöneticileri katıldı.
Eğitimler 10 kişilik gruplar halinde düzenlenirken, uzman çalışanlar da eğitmen olarak etkinliklere katılıyor. Bütün çalışanlara verilecek olan mesleki gelişim ve teknik destek eğitimi, 2 ay sürecek ve müşteri memnuniyeti adına ihtiyaç duyulan her alanı kapsayacak.

“Müşteri memnuniyetini artırıyoruz”
AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Koordinatörü Fahri Cici, çalışan eğitimlerinin, şirket ilkelerinin vazgeçilmez bir unsuru olduğunu kaydederek, “AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak temel amacımız, her zaman en iyiye ulaşmak, sürekli kendimizi geliştirmektir. Çalışan eğitimleri, hem bu amaçlarımıza güç katıyor, hem de hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye ulaştırmamızı sağlayacak” diye konuştu.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Hasan Kaşıkçı, düzenlenen eğitimlerin çok faydalı olduğunu belirterek, “çalışanlarımızın gelişiminin yanı sıra hizmet kalitemizin ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan eğitimlerimize devam edeceğiz. Ayrıca çalışanlarımızın kayıp-kaçak kullanım konusunda detaylı şekilde bilgilendirilmesiyle, ekonomimiz açısından da ciddi faydalar sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Kaçak kullanımla mücadele yöntemleri
AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. uzmanlarının konuşmacı olarak katıldığı eğitimde, ‘Ölçü Trafoları ve Sayaçlar’, ‘Kayıp Kaçak Elektrik’ konuları ele alındı. Çalışanlara, kaçak kullanım yöntemleri, trafolarda kaçaklar, sayaçlarda kaçak kullanım ve hatalı bağlantılar gibi önemli bilgiler ve kaçak kullanımla mücadele yöntemleri anlatıldı. Ayrıca çalışanların görüş ve önerileri de alındı.

Etiketler :
Seo Eğitim ve Kursları
Seo Eğitim ve Kursları
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA