Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

İKMİB YOKSULLUKLA MÜCADELE PROJESİ ATÖLYE ÇALIŞMARIYLA DEVAM EDİYOR

İKMİB YOKSULLUKLA MÜCADELE PROJESİ ATÖLYE ÇALIŞMARIYLA DEVAM EDİYOR “Ayrımcılık ve ön yargı” konusunda farkındalık artırılacak İKMİB hayata geçirdiği “Kimya Sektörünün Yoksullukla Mücadelesi Projesi” ile Türkiye’nin İstihdam Seferberliği’ne önemli katkı sağlamaya hazırlanıyor. İstanbul’da Gaziosmanpaşa, Esenler, Esenyurt, Bağcılar, Sultanbeyli ve Sultangazi gibi semtlerde yaşayan sosyo-ekonomik açıdan dezavantajlı bireylere iş imkanı sunan projede atölye çalışmaları hızla devam ediyor. […]

İKMİB YOKSULLUKLA MÜCADELE PROJESİ ATÖLYE ÇALIŞMARIYLA DEVAM EDİYOR
16 Mayıs 2017 - 21:26 'de eklendi.

İKMİB YOKSULLUKLA MÜCADELE PROJESİ ATÖLYE ÇALIŞMARIYLA DEVAM EDİYOR

“Ayrımcılık ve ön yargı” konusunda
farkındalık artırılacak

İKMİB hayata geçirdiği “Kimya Sektörünün Yoksullukla Mücadelesi Projesi” ile Türkiye’nin İstihdam Seferberliği’ne önemli katkı sağlamaya hazırlanıyor. İstanbul’da Gaziosmanpaşa, Esenler, Esenyurt, Bağcılar, Sultanbeyli ve Sultangazi gibi semtlerde yaşayan sosyo-ekonomik açıdan dezavantajlı bireylere iş imkanı sunan projede atölye çalışmaları hızla devam ediyor. Proje kapsamında II. Atölye çalışması “Ayrımcılık ve ön yargı” temasıyla hayata geçirilecek. 17 Mayıs 2017 tarihinde Titanic Business Bayrampaşa Otel’de gerçekleştirilecek atölyeye kimya sektöründe faaliyet gösteren firmaların katılımı bekleniyor.

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB), sosyo-ekonomik açıdan dezavantajlı bireylere ulaşmayı hedeflediği ‘Kimya Sektörünün Yoksullukla Mücadelesi Projesi’ne devam ediyor. Gaziosmanpaşa, Esenler, Esenyurt, Bağcılar, Sultanbeyli ve Sultangazi gibi ekonomik eşitsizliğin yoğun olarak hissedildiği bölgelerde yaşayan bireyleri kapsayan proje aynı zamanda kimya sektörünün nitelikli eleman sorununa da çözüm olacak.

Bir yıl sürecek ve en az 25’i kadın olmak üzere 100 kişinin istihdamına katkı sağlaması planlanan proje kapsamında İK Analizlerinin ardından ilk atölye çalışması “Kimya Sektörü İK Genel Bakış” başlığıyla gerçekleştirilmişti. “Ayrımcılık ve ön yargı” temasıyla hayata geçirilecek ikinci atölye çalışması ise 17 Mayıs 2017 tarihinde Titanic Business Bayrampaşa Otel’de yapılacak.

İnteraktif şekilde gerçekleştirilecek “Ayrımcılık ve ön yargı” atölyesi katılımcıları bir yandan konu ile ilgili bilgilendirirken aynı zamanda farkındalıkları da artırılacak. Kimya sektöründen tüm firmalara açık olan atölye çalışmasına katılmak isteyenler İKMİB’den Esra Özyurt ve Derya Teoman’a ulaşabilirler.

Esra Özyurt esra.ozyurt@immib.org.tr 0212 454 07 41
Derya Teoman derya.teoman@immib.org.tr

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER