Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

ATP MEVZUATINA TIRSAN’DAN TAM DESTEK

ATP MEVZUATINA TIRSAN’DAN TAM DESTEK Soğuk zincir taşımacılığında nakliyecilerin her zaman ilk tercihi olan Tırsan, müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Tırsan, sektöre yönelik Frigo araçları ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor. Soğuk Zincir Taşımacılığı için zorunlu olan ATP sertifikası, 8 Mayıs 2017 tarihinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayımlanan ATP genelgesi ile […]

ATP MEVZUATINA TIRSAN’DAN TAM DESTEK
22 Mayıs 2017 - 15:07 'de eklendi.

ATP MEVZUATINA TIRSAN’DAN TAM DESTEK

Soğuk zincir taşımacılığında nakliyecilerin her zaman ilk tercihi olan Tırsan, müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Tırsan, sektöre yönelik Frigo araçları ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor.

Soğuk Zincir Taşımacılığı için zorunlu olan ATP sertifikası, 8 Mayıs 2017 tarihinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayımlanan ATP genelgesi ile 15 Mayıs 2017 tarihinden itibaren Türk Standartları Enstitüsü tarafından düzenlenecektir. Bu yasal zorunluluk ile birlikte Soğuk Zincir Taşımacılığı yapan nakliye firmaları,taşıdıkları yükü artık daha güveli bir şekilde müşteriye ulaştırabilecektir. 2011 yılından bugüne ATP mevzuatına uygun olarak üretilenTırsan Frigo, mevzuat kapsamındaki tüm gereklilikleri müşterilerine sunmaktadır.

ATP Konvansiyonu’nun Yaratacağı Fırsatlar;

 Soğuk Zincir Taşımacılığında kurallar belirlenecek ve haksız rekabetin önüne geçilecek.
 ATP’ye uygun araç sahibi olmak uluslararası gıda taşımacılığında büyük avantaj sağlayacak.
 Soğuk ZincirTaşımacılığının gerekli koşullarda yapılması, toplum sağlığının da güvence altına alınmasını sağlayacak.
 Türkiye’de uluslararası tanınırlıkta test ve belgelendirme merkezleri hizmet verecek.
 ATP konvansiyonunun uygulanması ile nitelikli insan gücü ihtiyacı artacak.

Tırsan’dan Özel Frigo Kampanyası
Soğuk Zincir Taşımacılığında nakliyecilerin her daim yanında olan Tırsan, ATP Mevzuatına uygun olarak ürettiği Tırsan Frigo araçları için yapmış olduğu yeni kampanya ile müşterilerine destek oluyor.

15 Haziran 2017 tarihine kadar ilk 30 adetlik standart Tırsan Frigo aracı için sipariş veren Tırsan müşterileri, kampanya kapsamında aşağıda belirtilen opsiyonlarada sahip olabilecekler.

 2.650 mm iç net yüksekliği
 Kabinden sürüş yardımlı,yüke duyarlı otomatik dingil kaldırma sistemi
 Treyler ve çekici için sepet tipi stepne taşıyıcı
 500lt alüminyum mazot deposu
 Kayar raflı, led aydınlatmalı paslanmaz çelik yemek dolabı
 Çelik takım dolabı

TırsanFrigo’nun Öne Çıkan Özellikleri

İzolasyon Kalitesi
Soğuk Zincir Taşımacılığında kullanılan araçların, FRC sertifikasına sahip olabilmesi için “Isı İletim Kat Sayısı” olarak ifade edilen “K” değerinin 0,4 W/m2.K ve altında bir değere ve en az 45mm panel kalınlığına sahip olması gerekmektedir.

 Tırsan Frigo’larsunduğu üstün izolasyonperformansı ilesoğutucu ünitenin daha kısa süre çalışmasını sağlayarak hem kullanım ömrünü uzatır hem de en yakın rakiplerine göre %10 yakıt tasarrufu sağlar.
 Periyodik olarak yapılan zorunlu ATP testlerinde sınır değerine yakın ısı iletim katsayısına sahip araçların, sertifikalarını yenilerken sorun yaşama ihtimalleri bulunmaktadır. Tırsan Frigo araçlarının sahip olduğu teknik özellikler sayesinde kullanıcılar, bu tür sorunlarla karşılaşmamaktadır.

Tırsan Panel Teknolojisi
Poliüretan yalıtım malzemesi ile üretilen TırsanFrigo panelleri yüksek ısı yalıtımı sağlamaktadır. Panellerde kullanılan cam elyaf takviyeli polyester (CTP); güneşin zararlı ışınlarına ve neme dayanıklı ayrıca ısı yalıtım performansı metalik yüzeylerden daha yüksekbir malzemedir.

Gömme Deve Boynu
Tırsan Frigo gömme deve boyunlu şasi tasarımı ile artırılmış iç neti sayesindedaha yüksek hacimde taşımacılık imkanı sunar.

Çözüm Alternatifleri
Tırsan Frigo araçları sahip olduğu 2.650 mm ile 2.900 mm arasındaki geniş iç net alternatifleri, ara bölme ve çift kat gibi önemli opsiyonları ile Soğuk Zincir Taşımacılığındaki tüm taleplere uygun çözümler sunabilmektedir.

KTL Şasi
TırsanFrigo şasisinde en son ve en güvenilir “Çinko-Fosfat Kataforez Kaplama Uygulaması” kullanılmaktadır. Şasi bu uygulama sayesinde paslanmaya karşı 10 yıl Tırsan boyunca garanti altındadır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER