Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

HİNT DÜĞÜNLERİNİN VE MICE SEKTÖRÜNÜN KALBİ ANTALYA’DA ATACAK

28 Mayıs-1 Haziran 2017 tarihleri arasında Antalya Rixos Premium Belek’te gerçekleşecek Inventum Global Workshop ve EEMA Leadership Retreat, turizm sektörüne yeni bir soluk getirecek. Türkiye’nin en büyük MICE operatörlerinden olan Inventum Global ile Hindistan’ın Etkinlik ve Eğlence Yönetimi Birliği’nin (EEMA) iş birliği ile Antalya; ‘Inventum Global Workshop’ ve ‘EEMA Leadership Retreat’e ev sahipliği yapacak. Hindistan’dan […]

HİNT DÜĞÜNLERİNİN VE MICE SEKTÖRÜNÜN KALBİ ANTALYA’DA ATACAK
22 Mayıs 2017 - 11:08 'de eklendi.

1495092601_1493710465_21495092599_1493710462_11495438534_1__3_
28 Mayıs-1 Haziran 2017 tarihleri arasında Antalya Rixos Premium Belek’te gerçekleşecek Inventum Global Workshop ve EEMA Leadership Retreat, turizm sektörüne yeni bir soluk getirecek.
Türkiye’nin en büyük MICE operatörlerinden olan Inventum Global ile Hindistan’ın Etkinlik ve Eğlence Yönetimi Birliği’nin (EEMA) iş birliği ile Antalya; ‘Inventum Global Workshop’ ve ‘EEMA Leadership Retreat’e ev sahipliği yapacak. Hindistan’dan 100’ün üzerinde premium düğün acentaları ile Rusya ve Ukrayna MICE pazarının yüzde 90’nına hakim en büyük MICE acentalarının katılacağı dev organizasyonda dünyanın en iyi 50 liderlik ve yöneticilik uzmanı arasında yer alan, yazar Marshall Goldsmith de bir konuşma yapacak.
‘Inventum Global Workshop’a katılacak isimler arasında; EEMA Başkanı Sabbas Joseph, Inventum Global Yönetici Ortağı Asil Akar, Inventum Global Yönetici Ortağı Bünyat Özpak, Geometry Global Kreatif Direktörü Daniel Comar, ILEA Orta Doğu Başkanı Dan Bolton, EY Başkanı Ashish Pherwni, Teamworks Başkanı SanjoyRoy, ‘MindtheGap’ kitabı yazarı GraemeCodrington, Dentsu- Fountainhead yaratıcıları AshishBhasin – BrianTellis, Encompass-JWT yaratıcıları Sukrit Singh-John Goodman da yer alacak.
Inventum Global Workshop 2017 kapsamında Türkiye’nin en önemli otellerinin yanı sıra Dubai, Tanzanya, Mauritius, Tayland gibi dünyanın önde gelen turizm ülkelerinden de çeşitli zincir oteller ve havayolu şirketleri, düğün ve MICE acentaları ile bire bir görüşmeler yapacak. Toplamda 85 stant sahibinin katılımı ile Inventum Global Workshop 2017, Rixos Hotels ve Türk Hava Yolları’nın ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER