Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

Osman Kurt, IMAGE Halkla İlişkiler, Medya Direktörü

Osman Kurt, IMAGE Halkla İlişkiler, Medya Direktörü 1981 yılında İstanbul’da doğan Osman Kurt, Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Ardından Fransa Dışişleri Bakanlığı Başarı Bursu (Bourse d’Excellence d’Eiffel) ile IAE de Nice’de Pazar Araştırmaları ve Ticarileştirme Yüksek Lisansını tamamladı. 2007 yılında iş hayatına Bloomberg Businessweek Türkiye’de ekonomi muhabiri olarak başlayan Kurt, beş […]

Osman Kurt, IMAGE Halkla İlişkiler, Medya Direktörü
23 Mayıs 2017 - 11:38 'de eklendi.

Osman Kurt, IMAGE Halkla İlişkiler, Medya Direktörü
1981 yılında İstanbul’da doğan Osman Kurt, Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Ardından Fransa Dışişleri Bakanlığı Başarı Bursu (Bourse d’Excellence d’Eiffel) ile IAE de Nice’de Pazar Araştırmaları ve Ticarileştirme Yüksek Lisansını tamamladı.

2007 yılında iş hayatına Bloomberg Businessweek Türkiye’de ekonomi muhabiri olarak başlayan Kurt, beş buçuk yıl boyunca otomotiv, havacılık, turizm, bilişim gibi alanlarda birçok analiz ve makaleye imza attı. Ardından Türk Telekom İnternet Teknolojileri Departmanı’nda İş Geliştirme uzmanı olarak çalışan Osman Kurt’un bir sonraki durağı Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR’ın iç ajansı olan BCM Ajans oldu. Burada Dijital İletişim ve Medya İlişkileri Koordinatörü olarak görev yaptı.
Osman Kurt, Cokgezenadam.com adlı otomobil ve seyahat bloğunun kurucusudur. Digitalage için dijital marketing üzerine makaleler de yazan Osman Kurt, halihazırda Posta.com.tr’ye seyahat yazıları yazıyor. Ekonomi Gazetecileri Derneği, Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği üyesi olan Osman Kurt 2015 ve 2016 yıllarında TRT’nin Geleceğin İletişimcileri yarışmasında jüri olarak görev aldı.
Halihazırda IMAGE Halkla İlişkiler’de Medya Direktörü olarak görev yapan Kurt, yabancı dil olarak Fransızca ve İngilizce biliyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER