Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

Zulacı’lar Panora’da Buluşuyor

Zulacı’lar Panora’da Buluşuyor Eğlence ve ilkleri birlikte sunmaya devam eden Panora AVM, ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula’yı Başkentliler ile buluşturacak. Düzenlediği etkinlikler ile birbirinden eğlenceli anlara imza atan Panora AVM, 27 Mayıs tarihinde de bir ilke imza atarak, 2.kata kurulacak alanda ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu Zula’yı oyun severler […]

Zulacı’lar Panora’da Buluşuyor
24 Mayıs 2017 - 10:14 'de eklendi.

Zulacı’lar Panora’da Buluşuyor

Eğlence ve ilkleri birlikte sunmaya devam eden Panora AVM, ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula’yı Başkentliler ile buluşturacak.

Düzenlediği etkinlikler ile birbirinden eğlenceli anlara imza atan Panora AVM, 27 Mayıs tarihinde de bir ilke imza atarak, 2.kata kurulacak alanda ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu Zula’yı oyun severler ile buluşturacak. 9 Haziran’a kadar devam edecek olan etkinlik kapsamında her gün 14.00-21.00 saatleri arasında oyuncular Zula’yı oynayabilecekler. Tüm oyuncular arasında en iyi skora sahip 9 oyuncu 10 Haziran tarihinde sevilen youtuber Oyun Portal ile tanışma ve final oyununu oynama şansı yakalayacak. Ayrıca final oyununun ilk üçünü ise sürpriz hediyeler bekliyor olacak.

4. Bahar turnuvası 10 Haziran’da

Sevilen oyun Zula’nın öne çıkan oyuncuları arasında oynanacak olan 4. Bahar turnuvasının finali de yine Panora AVM’de olacak. 10 Haziran günü saat 10.00’da başlayacak olan turnuvayı, oyunun fanları da izleme imkânına sahip olacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER