SON DAKİKA

Taşıma Postası

TIRSAN FİNANS’TAN SEKTÖRE KASKO DESTEĞİ

TIRSAN FİNANS’TAN SEKTÖRE KASKO DESTEĞİ
Bu haber 29 Mayıs 2017 - 9:27 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.
Seo Eğitim ve Kursları

TIRSAN FİNANS’TAN SEKTÖRE KASKO DESTEĞİ
Her daim müşterilerinin yanında olan Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan, yeni bir kasko destekçalışması başlattı. Tırsan Finansman tarafından, kredilendirilen müşterilerineuygun maliyetli kasko imkanı sunulacak.
Lojistik sektörünün giderleri her geçen gün artıyor. Tırsan, sektörün gider kalemleri arasında yer alan kasko maliyetlerini azaltarak, müşterilerinin yatırımlarını ve yatırım değerini koruma altınaalmasına destek oluyor. Tırsan Finans tarafından kredi kullanan veya araç satın alan müşteriler, sorunsuz ve hızlı bir şekilde kasko hizmetinden yararlanabiliyor.

Riskleri garanti altına almak için yapılan kasko poliçeleri; konusunda uzman, sektör sorunlarını, ihtiyaçlarını bilen ve sektöre özel çözümler geliştiren firmalar eliyle yapılmadığında daha büyük riskler doğurabiliyor. Yüksek kasko poliçe maliyetleri ödemek zorunda kalan nakliyeciler, hasar veya zarar ortaya çıktığında kasko poliçelerinin bunları karşılamadığını görüyorlar. Tırsan, müşterilerinin zor durumda kalmaması için güvenilir, sorunsuz, uzman ve uygun maliyetli kasko hizmeti ile sektöre destek oluyor. Müşteri ihtiyaçlarına göre oluşturulan poliçeler tüm hasar ve zararları karşılarken, araçlarda oluşan her türlü hasar daTırsan’ınuzman Satış Sonrası Hizmetler ekibi tarafındanen hızlı şekilde çözülüyor.

Tırsan Finans Tarafından Sunulan Kasko Poliçesi Avantajları

Sektöründe uzman kişiler tarafından oluşturulan poliçeler nakliyecilerin her türlü ihtiyaç ve sorunlarını karşılayacak şekilde hazırlanıyor. Tırsan Finans,kasko poliçelerini lojistik sektörünün ihtiyaçlarına göre oluşturulmasına destek oluyor.

 Kredi süresince (1 yıldan uzun süre ise ) yapılan poliçelerde poliçe tek seferde yapıldığı için farklı yıllarda hasar meydana gelse dahi poliçe tutarlarında ek bir artış istenmiyor.
 Kasko poliçesi kapsamında ilk yıl içerisinde aracın pert olması halinde sigortalının, yeniden araç alabilmesi içinaynı özelliklere sahip yeni araç satış bedelinin tamamını ödüyor.

 Treylerin çekicisinden ayrı bulunduğu anlarda, meydana gelecek hırsızlık hasarları da (Treylerin tek başına çalınması) teminata dahil ediliyor.

 Deprem, sel ve terör teminatları yurtdışında da geçerli oluyor. Yükün treylere vereceği zararlar da teminat dahilinde bulunuyor. Hasarlı olan araçlar Tırsan servislerinde yapıldığı için firmalar araçlarını güvenle teslim alıyorlar.

 Tırsan Finansman A.Ş.’nin verdiği kredi vadesi ile kasko poliçesi süresi aynı tutuluyor

Etiketler :
Seo Eğitim ve Kursları
Seo Eğitim ve Kursları
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA