Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

TIRSAN AVRUPA’DA3. ALMANYA’DA 2. FABRİKASINI AÇIYOR

Tırsan, Almanya’nın Ulm şehrindeki yeni üretim tesisinin açılışını 5 Temmuz’da dev bir organizasyonla gerçekleştirecek.Avrupa’nın en hızlı büyüyen treyler markası olan Tırsan, yeni üretim tesisi ile birlikte müşterilerinin taleplerine daha hızlı cevap verecek. Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan, ihracatta rekorlar kırarken Avrupa’daki üretimini de artırıyor. Avrupa’nın en geniş ürün gamına sahip treyler markası olan Tırsan’ın ürettiği […]

TIRSAN AVRUPA’DA3. ALMANYA’DA 2. FABRİKASINI AÇIYOR
04 Temmuz 2017 - 21:30 'de eklendi.

K.SCC X+ WebULM Açılış 4
Tırsan, Almanya’nın Ulm şehrindeki yeni üretim tesisinin açılışını 5 Temmuz’da dev bir organizasyonla gerçekleştirecek.Avrupa’nın en hızlı büyüyen treyler markası olan Tırsan, yeni üretim tesisi ile birlikte müşterilerinin taleplerine daha hızlı cevap verecek.

Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan, ihracatta rekorlar kırarken Avrupa’daki üretimini de artırıyor. Avrupa’nın en geniş ürün gamına sahip treyler markası olan Tırsan’ın ürettiği ürünler kalitesiyle ve sağlamlığıyla Avrupalı firmaların ilk tercihi olurken Tırsan fabrika yatırımları yaparak beklentilere karşılık veriyor. Almanya’da ilk üretim tesisini 1998 yılında Goch şehrinde açan Tırsan, Almanya’nın güneybatı eyaleti Baden-Württemberg’de yer alan Ulm’da satış, satış-sonrası hizmet merkezi ve montaj tesisi kurdu. 2016 yılının ikinci yarısında faaliyete geçen tesis, 2002 yılından bu yana Tırsan bünyesinde yer alan Alman treyler sektörünün öncülerinden olan Kässbohrer’e bağlı olarak hizmet veriyor. Ulm, Kässbohrer firmasının 1893 yılında kurulduğu şehir olması bakımından da önem taşıyor.

Kässbohrer Yönetim Kurulu Üyesi İffet Türken’in ev sahipliğinde gerçekleşecek olan açılışa, VSL-BW Başkanı KarlhubertDischinger, Müsteşar KatrinSchütz, Achstetten Belediye Başkanı Martin Bendel ve Meclis Üyesi Paul Bailer gibi önemli isimler katılım gösterecek. Avrupalı firmaların yoğun ilgi gösterdiği açılışta, 300 üzerindeki davetli yer alacak.Baden-Württemberg eyaletindeki VSL –BW (Verband Spedition und Logistik Baden-Württemberg e.V.) Vakfı, iş ortakları ve 13 farklı ülkeden katılım gerçekleşirken,BPW, WABCO ve DEKRA gibi dünyanın en büyük tedarikçiler de organizasyonda yerini alacak.

Program, “Otonom Araçlar ve Dijitalizasyon” başlığı altında lojistik ve treyler üzerine yapılacak olan söyleşiyi, HS Heilbronn Prof. Dr. Tobias Bernecker tarafından yönetilirken, ardından VSL-BW Ceo’su Bay Marangiou moderatörlüğünde bir açık oturum yapılacaktır.Ardından ödül oyunları gerçekleştirilecek ve ödül oyunlarından elde edilen gelir, Ulm’de ki SÜDWEST PRESSE gazetesinin düzenlediği “Aktion 100.000 undUlmerHelft“ bağış kampanyasına bağışlanacaktır.

Kässbohrer Yeni Ürünlerini Ziyaretçilerin Beğenisine Sunacak

Tırsan Ar-Ge merkezi tarafından geliştirilen Kässbohrer Damper K.SKS’nin Avrupa pazarına ilk defa sunulacak olduğu açılışta;Tırsan, KässbohrerKâğıt Taşıyıcı K.SCP X, Kässbohrer Tank Konteyner Taşıyıcı K.SHF T ve KässbohrerAirCargo K.SCA olmak üzere4 yeni aracını da misafirlerinin beğenisine sunacaktır.

Editörler için:

Kässbohrer 1893 yılında Almanya’nın Ulm şehrinde Karl Kässbohrer tarafından kurulduğunda, treyler mühendisliğinin ulaşabileceği seviyeyi yeniden belirledi. Bugün, kendi değerlerine 120 yıldan fazla süre sadık kalması sayesinde 50’den fazla ülkede kullanılan Kässbohrer, Karl Kässbohrer’in hayal edebileceğinden daha geniş bir ürün yelpazesine sahip hale geldi. 2002 yılından bu yana Kässbohrer, Türkiye’nin lider treyler üreticisi olan Tırsan’ın bünyesinde yer almaktadır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER