Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

Arçelik A.Ş.’yeRedDot’tan 3 Ödül

Ürünlerinde tasarım ve teknolojiyi aynı anda sunan Arçelik A.Ş, tasarımda dünyanın en prestijliyarışmalarından biri olan RedDot’tan 3ödülle döndü. Arçelik A.Ş,tasarım dünyasının en önemli yarışmalarından biri olan ve otoritelerce kabul edilen bir kalite onayı olma özelliği taşıyan RedDot Ödülleri’nde3 ürünüyle ödül almaya hak kazandı. Red Dot Tasarım Ödülleri jürisi tarafından GrundigBluetooth Hoparlör, Grundig Orion Toz Torbasız […]

Arçelik A.Ş.’yeRedDot’tan 3 Ödül
05 Temmuz 2017 - 7:50 'de eklendi.

1499239601_Grundig_Fourever_4K1499239602_Grundig_Orion_VC
Ürünlerinde tasarım ve teknolojiyi aynı anda sunan Arçelik A.Ş, tasarımda dünyanın en prestijliyarışmalarından biri olan
RedDot’tan 3ödülle döndü.

Arçelik A.Ş,tasarım dünyasının en önemli yarışmalarından biri olan ve otoritelerce kabul edilen bir kalite onayı olma özelliği taşıyan RedDot Ödülleri’nde3 ürünüyle ödül almaya hak kazandı.

Red Dot Tasarım Ödülleri jürisi tarafından GrundigBluetooth Hoparlör, Grundig Orion Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, GrundigFourever 4 Kapılı Flush Handle Buzdolabı, “RedDotAward: Product Design”ödülüne layık görüldü.

Almaya’nınEssen şehrinde düzenlenen ödül töreninde, ödülleri Arçelik A.Ş. adına Endüstriyel Tasarım Ekibi’ndenOnur Onrat aldı.

1954 yılından bu yana her yıl çeşitli ülkelerden binlerce başvurunun yapıldığı Red Dot Tasarım Ödülleri tasarımın en iyilerini ödüllendiriyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER