SON DAKİKA

Taşıma Postası

STAR Rafinerisi’nde hareket sürüyor

STAR Rafinerisi’nde  hareket sürüyor
Bu haber 05 Temmuz 2017 - 7:11 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.
Seo Eğitim ve Kursları

STAR Rafinerisi’nde
hareket sürüyor

İzmir Aliağa’da devam eden STAR Rafineri projesinin taşıma ve kaldırma operasyonlarında yer alan Hareket, 3 adet piperack modül taşımasını gerçekleştirdi. Hareket, en büyüğü 52 ton ağırlığında, 5,50×12,30×14,00 metre ebatlarındaki modülleri, 12 dingil SPMT ve powerpack ile taşıdı. Yükler, şantiye içerisindeki modül sahasında yapılıyor ve iskelelere taşınıyor.

Projenin başlangıcından bu yana birçok operasyonda yer alan Hareket, 2016 Haziran ayında 18 modülün taşımasını gerçekleştirmişti. Bu yıl 14 adet modül taşıması daha yapan Hareket, yıl içinde 14 modülün daha taşımasını tamamlayacak.

Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği – 1957 yılında temelleri atılan, teknolojisi, tecrübesi, bilgi birikimi ve üstün hizmet standartlarıyla proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme ve yerleştirme faaliyetlerini yürüten Hareket; proje taşımacılığı ve yük mühendisliği alanında Türkiye’nin lider kuruluşudur. Üstlendiği işlerin her aşamasını projelendiren Hareket, işin yapılabilirlik analizini ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları’nda gerçekleştirmekte, her aşama için gerekli uzman ekiplerden destek almakta, yol üzerinde bulunan, projeye engel teşkil eden tüm engelleri ortadan kaldırmakta ve gerekirse by-pass yol yapımı ve düzenlemesi yapmaktadır. İndirme ve montaj işlemlerini uluslararası standartlara uygun olarak ve son teknoloji ürünü ekipmanlarla gerçekleştiren Hareket, “Ulaştırma Geliştirme Yöntemi” adını verdiği çalışma sistemiyle Türkiye, Türkmenistan, Irak, Suriye, Ürdün, Gürcistan, Romanya ve Azerbaycan’ın da dahil olduğu yirminin üzerindeki farklı ülkede büyük ölçekli projelere imza atmaktadır. Her türlü ağır yük projesi, ağır yük mühendislik çözümleri, projelendirme, kaldırma, taşıma, indirme ve montajda sınırsız seçenekler sunan Hareket, teknolojiye yaptığı yeni yatırımlarla hızla büyümekte ve sektöründe birçok ilki hayata geçirmektedir.

Etiketler :
Seo Eğitim ve Kursları
Seo Eğitim ve Kursları
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA