Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

SCANIA’DAN YEPYENİMOBİL UYGULAMA “SCANIA’M CEPTE”

SCANIA’DAN YEPYENİMOBİL UYGULAMA “SCANIA’M CEPTE” Tüm hizmetleri tek bir platformda toplayanScania, yeni uygulaması Scania’m Cepte ile kullanıcılarına pratik bilgiler ve hızlı çözümler sunuyor. Scania,tüm teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine zaman kazandıracakuygulamaları ile hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. IOS ve Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlardan ücretsiz olarak indirilenScania’m Cepte ile kullanıcıların hayatları oldukça […]

SCANIA’DAN YEPYENİMOBİL UYGULAMA “SCANIA’M CEPTE”
09 Temmuz 2017 - 8:32 'de eklendi.

SCANIA’DAN YEPYENİMOBİL UYGULAMA “SCANIA’M CEPTE”

Tüm hizmetleri tek bir platformda toplayanScania, yeni uygulaması Scania’m Cepte ile kullanıcılarına pratik bilgiler ve hızlı çözümler sunuyor.

Scania,tüm teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine zaman kazandıracakuygulamaları ile hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. IOS ve Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlardan ücretsiz olarak indirilenScania’m Cepte ile kullanıcıların hayatları oldukça kolaylaşıyor.

“Scania’m Cepte”uygulamasında yol yardım, servis randevusu, güncel servis kampanyaları, kişiye özel kampanyalar, bakım anlaşmaları, yeni araç bilgileri gibi sayfalar mevcut.

Scania’mCepte’yi kullanan kişiler yakınında bulunanScania Yetkili Satıcı ve Servislerine, lastik değişim noktalarına, tır parklarına, restoranlara ve konaklama için otellere kadar ihtiyacı olan tüm lokasyonlara kolayca ulaşabiliyor. Ayrıca DOD Ağır Vasıta, kişiselleştirilmiş eğitim, koçluk, filo takibi SESS (Scania Entegre Sürüş Sistemleri) ve sürücü ligi platform sayfalarına kolayca erişebiliyorlar.

Mobil uygulamada ayrıca ekonomik-güvenli sürüş ve araç kullanımına yönelik bilgilerin verildiği videolara, Scania aksesuarlarına ve Scania Dünyasından en güncel haberlere ulaşılabiliyor.

“Scania’m Cepte”mobil uygulamasıyla, sadece Scania sürücüleri değil, firma yetkililerinin ve tüm Scania severlerin, Scania hakkında en güncel bilgilere ulaşabilmesi amaçlanıyor.

Scania, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve çözüm önerileri sunmak için tüm teknolojik yenilikleri ile 7/24 iş ortaklarının yanında olmayadevam ediyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER