SON DAKİKA

Taşıma Postası

SCANIA’DAN YEPYENİMOBİL UYGULAMA “SCANIA’M CEPTE”

SCANIA’DAN YEPYENİMOBİL UYGULAMA “SCANIA’M CEPTE”
Bu haber 09 Temmuz 2017 - 8:32 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.
Seo Eğitim ve Kursları

SCANIA’DAN YEPYENİMOBİL UYGULAMA “SCANIA’M CEPTE”

Tüm hizmetleri tek bir platformda toplayanScania, yeni uygulaması Scania’m Cepte ile kullanıcılarına pratik bilgiler ve hızlı çözümler sunuyor.

Scania,tüm teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine zaman kazandıracakuygulamaları ile hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. IOS ve Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlardan ücretsiz olarak indirilenScania’m Cepte ile kullanıcıların hayatları oldukça kolaylaşıyor.

“Scania’m Cepte”uygulamasında yol yardım, servis randevusu, güncel servis kampanyaları, kişiye özel kampanyalar, bakım anlaşmaları, yeni araç bilgileri gibi sayfalar mevcut.

Scania’mCepte’yi kullanan kişiler yakınında bulunanScania Yetkili Satıcı ve Servislerine, lastik değişim noktalarına, tır parklarına, restoranlara ve konaklama için otellere kadar ihtiyacı olan tüm lokasyonlara kolayca ulaşabiliyor. Ayrıca DOD Ağır Vasıta, kişiselleştirilmiş eğitim, koçluk, filo takibi SESS (Scania Entegre Sürüş Sistemleri) ve sürücü ligi platform sayfalarına kolayca erişebiliyorlar.

Mobil uygulamada ayrıca ekonomik-güvenli sürüş ve araç kullanımına yönelik bilgilerin verildiği videolara, Scania aksesuarlarına ve Scania Dünyasından en güncel haberlere ulaşılabiliyor.

“Scania’m Cepte”mobil uygulamasıyla, sadece Scania sürücüleri değil, firma yetkililerinin ve tüm Scania severlerin, Scania hakkında en güncel bilgilere ulaşabilmesi amaçlanıyor.

Scania, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve çözüm önerileri sunmak için tüm teknolojik yenilikleri ile 7/24 iş ortaklarının yanında olmayadevam ediyor.

Etiketler :
Seo Eğitim ve Kursları
Seo Eğitim ve Kursları
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA