SON DAKİKA

Taşıma Postası

KADOİL, KAZANCINI 15 TEMMUZ ŞEHİT AİLELERİYLE PAYLAŞIYOR

KADOİL, KAZANCINI 15 TEMMUZ ŞEHİT AİLELERİYLE PAYLAŞIYOR
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 15:08 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.
Seo Eğitim ve Kursları

KADOİL, KAZANCINI 15 TEMMUZ ŞEHİT AİLELERİYLE PAYLAŞIYOR

Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu:
“15 Temmuz’un kahramanlarına vefa borcumuz var”

Kadoil, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde örnek bir davranışa imza atıyor. Türkiye çapındaki 450 bayisinden o gün elde edeceği kazancı 15 Temmuz şehit aileleriyle paylaşacaklarını açıklayan Kadooğlu, “Atacağımız her adım milletimize olan vefa borcumuzdur” dedi.

10.07.2017-İstanbul-Türkiye’nin en geniş bayi ağına sahip petrol dağıtım şirketlerinden biri olan Kadoil, 15 Temmuz şehit aileleri için harekete geçti. Duyarlı yaklaşımlarıyla örnek gösterilecek projelere imza atan Kadoil, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın bilgisidâhilinde anlamlı bir sosyal sorumluluk kampanyası gerçekleştiriyor.“Demokrasiye ve millet iradesine sahip çıkmak için canlarını ortaya koyan şehitlerimize vefa borcumuz var” diyen Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Kadoil’in Türkiye çapındaki 450 bayisinden elde edilecek gelirin 15 Temmuz şehit aileleriyle paylaşılacağını açıkladı.

Hain darbe girişimine toplumun her kesiminin birlik ve beraberlik duygusuyla karşı çıktığını ve 15 Temmuz’un bir milat olduğunu vurgulayan Kadooğlu, “Demokrasiye ve ülkemize sahip çıkma inancını tüm dünyaya bir kez daha gösterdiğimiz 15 Temmuz’da, şehit olan vatandaşlarımız için atacağımız her adım milletimize olan vefa borcumuzdur. Kadoil olarak bu vatan borcu için üzerimize düşeni yapmak istedik ve 15 Temmuz günü elde edeceğimiz geliri şehit ailelerimizle paylaşma kararı aldık” dedi.

Holding olarak farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketleriyle önümüzdeki dönemlerde de benzer projeleri hayata geçireceklerinin altını çizen Kadooğlu, şunları söyledi: “Toplumdan aldığımızı topluma verme felsefesiyle geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de sosyal sorumluluklarımızı yerine getireceğiz. Demokrasiye ve millet iradesine karşı gerçekleştirilecek her türlü girişimin karşısındayız. Tüm dünyaya milli iradenin gücünü gösteren15 Temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.”

Kadoil Hakkında:Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Bugün ülke genelinde 450’yi aşan bayiliği ve 19 bölge müdürlüğü ile hizmet etmektedir. Bayileri ve bireysel müşterilerinin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir. Kadoil ayrıca petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148 bin metreküp depolama kapasitesine sahip olan Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır. Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.Türkiye’deki 99 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, belirlediği hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Etiketler :
Seo Eğitim ve Kursları
Seo Eğitim ve Kursları
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA