Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

TDB Kalibrasyon’da Önemli Atamalar

TÜV SÜD, Doğuş Grubu ve Bridgepoint ortaklığında kurulan TDB Kalibrasyon’da önemli atamalar gerçekleşti. TDB Kalibrasyon’un yönetim kadrosunda yeni atamalar gerçekleşti. TÜVTÜRK, TDB Kalibrasyon ve TDB Sigorta ve Brokerlık şirketlerinde CFO olarak görev yapan Bülent Önder, mevcut görevlerine ek olarak TDB Kalibrasyon’un Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. TDB Sigorta ve Brokerlık şirketinde Genel Müdür […]

TDB Kalibrasyon’da Önemli Atamalar
11 Temmuz 2017 - 21:55 'de eklendi.

1441022397_tuvturk.jpg

TÜV SÜD, Doğuş Grubu ve Bridgepoint ortaklığında kurulan TDB Kalibrasyon’da önemli atamalar gerçekleşti.

TDB Kalibrasyon’un yönetim kadrosunda yeni atamalar gerçekleşti. TÜVTÜRK, TDB Kalibrasyon ve TDB Sigorta ve Brokerlık şirketlerinde CFO olarak görev yapan Bülent Önder, mevcut görevlerine ek olarak TDB Kalibrasyon’un Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. TDB Sigorta ve Brokerlık şirketinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Orçun Kızıltepe ise, mevcut görevlerine ek olarak TDB Kalibrasyon şirketi için de Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

TDB Kalibrasyon bünyesinde Operasyon Müdürü olarak görev alan Cemalettin Osmanoğlu ise, Operasyon Direktörü görevine atandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER