Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

BUDGET’TAN ONLINE ÖDEMEDE YÜZDE 30 İNDİRİM

Türkiye’nin en hızlı büyüyen araç kiralama markası Budget, müşterilerine cazip kampanyalar ve avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. Budget, düzenlediği kampanya çerçevesinde eylül sonuna kadar ekonomik sınıftan en üst segmente kadar her tür marka araç kiralama ödemelerini online gerçekleştiren müşterilerine yüzde 30 oranında indirim sunuyor. Budget ayrıca müşterilerine yaptıkları ilk araç kiralama sonrası ücretsiz olarak verdiği […]

BUDGET’TAN ONLINE ÖDEMEDE YÜZDE 30 İNDİRİM
12 Temmuz 2017 - 9:38 'de eklendi.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen araç kiralama markası Budget, müşterilerine cazip kampanyalar ve avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor.

Budget, düzenlediği kampanya çerçevesinde eylül sonuna kadar ekonomik sınıftan en üst segmente kadar her tür marka araç kiralama ödemelerini online gerçekleştiren müşterilerine yüzde 30 oranında indirim sunuyor.

Budget ayrıca müşterilerine yaptıkları ilk araç kiralama sonrası ücretsiz olarak verdiği Budget Kart ile, toplamda 10 kiralama sonrasındaki ilk bir günlük araç kiralama hizmetini de ücretsiz olarak sağlıyor.

Budget’ın filosunda bulunan bir çok araç marka ve modelinden araç kiralamak isteyenler yurt genelindeki Budget ofislerinin yanı sıra www.budget.com.tr internet adresi ve 444 4 722 numaralı Rezervasyon Merkezi aracılığı ile hizmet alabiliyor, şoförlü kiralamak ve transfer hizmetinden yararlanmak isteyenler de hem çağrı merkezi hem de https://soforlukiralama.budget.com.tr adreslerinden rezervasyon yaptırabiliyor.

Budget, Türkiye geneline yayılmış toplam 50 havalimanı ve şehir ofisinde sunduğu avantajlı hizmetler ve cazip kampanyalarıyla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.s1499843611_BUD00046_Budget_Kurumsal_Gorseli_BMW320_1242x446px.pdf

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER