SON DAKİKA

Taşıma Postası

Sertrans Logistics şampiyonluğa taşıyor

Sertrans Logistics şampiyonluğa taşıyor
Bu haber 12 Temmuz 2017 - 11:17 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.
Seo Eğitim ve Kursları

Sertrans Logistics şampiyonluğa taşıyor

Sertrans Logistics’in sponsorluğunu yaptığı Ramazan Beyazkaya Fight Club şampiyonluk için ter döküyor. 29 Haziran-5 Temmuz arasında Bolu’da gerçekleştirilen Türkiye Kickboks Şampiyonası’nda mücadele eden Ramazan Beyazkaya Fight Club sporcuları, 20-26 Temmuz’da da Niğde’de şampiyonluk için yarışacak.

Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler sunan Sertrans Logistics spora da destek veriyor. Sertrans Logistics’in sponsorluğunu üstlendiği Ramazan Beyazkaya Fight Club takımı, Türkiye Kickboks Şampiyonası’nda mücadele ediyor. 29 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında Bolu’da gerçekleştirilen şampiyonada Ramazan Beyazkaya Fight Club takımı Full Contact, Kick Light ve Point Fighting alanlarında ter döktü. İbrahim Bağlı 86 kiloda Kicklight Türkiye Kickboks Şampiyonu oldu. Gürkan Muhammed Çağlıyan da 81 kiloda Full Contact Türkiye Kickboks Şampiyonluğu’na ulaştı. İbrahim Bağlı, Dünya Şampiyonası’nda, Gürkan Muhammed Çağlıyan da Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek. Ayrıca Yahya Yakup Çelik de 91 kiloda Full Contact Türkiye Kickboks Şampiyonası’nda üçüncü olmayı başardı.
‘Amacımız Türk gençlerini kazanmak’
Ramazan Beyazkaya Fight Club, Sertrans Logistics’in katkılarıyla Niğde’de de şampiyonluk için ter dökecek. Niğde’de 20-26 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek Türkiye Şampiyonası’nda K1 Rules, Low Kick, Light Contact alanlarında sporcular yeteneklerini sergileyecek. Şampiyonluğu hedeflediklerini belirten Ramazan Beyazkaya, “Sekiz sporcumuzla Türkiye Şampiyonası’ndaki yerimizi alıyoruz. Hedefimiz şampiyonluklar olduğu gibi Türkiye’ye de sporcular kazandırmak. Bu yolda bize destek veren Sertrans Logistics’e de teşekkür ediyoruz” dedi.

Sertrans Logistics Hakkında
Sertrans Logistics, uluslararası parsiyel ve multimodal taşımacılık hizmetlerinin yanında, Tedarik Zinciri Yönetimi’nde verdiği katma değerli lojistik hizmetleriyle 28 yıldır ulusal ve uluslararası müşterilerinin güvenilir çözüm ortağıdır. Sertrans Logistics, sektöründe sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini; tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru, hızlı, hatasız, sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle oluşturmuştur. Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güçlü araç filosu ve ekipman donanımı, ileri IS teknolojileri, yaratıcı Ar-Ge grubu, yurtiçi ve yurtdışına yayılmış ofisleri ve sahip olduğu yüksek kapasiteli depo ve antrepoları ile Sertrans Logistics, müşterilerinin dünya çapındaki lojistik ihtiyaçlarına küresel ölçekte çözüm getiren güçlü ve deneyimli bir yönetim uzmanıdır. 2013 yılı sonunda Avrupa’ya yönelik hayata geçirdiği inovatif ürünü “IQ+ SHUTTLE: Uçak Hızında Karayolu Taşımacılığı” hizmeti ile ithalatçı ve ihracatçı firmalara hız ve maliyet avantajı sunarak, Avrupa pazarında daha da rekabetçi olmalarına destek vermektedir. Avrupa’daki direkt hatlarıyla 19 ülkeye ve 80’den fazla noktaya direkt parsiyel taşımacılık hizmeti veren Sertrans Logistics, uluslararası kara-hava-deniz yolu ve multimodal taşımacılık hizmetleriyle dünyanın 200’e yakın ülkesine, 1.800’den fazla noktaya hizmet vermektedir.
Ulusal ve uluslararası pek çok üyelikleri bulunan Sertrans Logistics, Avrupa’nın en büyük grupaj network sistemi “SystemAlliance Europe” üyesi olan ilk ve tek Türk şirketi olma özelliğini ise halen korumaktadır. Sektörde ilklere imza atmaya devam eden Sertrans Logistics’in 50 bin metrekare arazi üzerine kurulu Hadımköy tesisleri ve genel merkezi ise Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından verilen “GOLD LEED” sertifikasına sahip Türk lojistik sektöründeki ilk ve tek tesistir. Bu başarısına 2016 yılında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen Yetkilendirilmiş Yükümlü(AEO) belgesini ekledi.

Etiketler :
Seo Eğitim ve Kursları
Seo Eğitim ve Kursları
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA