SON DAKİKA

Taşıma Postası

“Türkiye’yi, Türk halkını seviyorum ve Ankara’da yaşamaktan hoşlanıyorum”

“Türkiye’yi, Türk halkını seviyorum ve Ankara’da yaşamaktan hoşlanıyorum”
Bu haber 12 Temmuz 2017 - 9:30 'de eklendi ve 9 views kez görüntülendi.
Seo Eğitim ve Kursları

1499843692_kapak_businessisra2
Görevine atandığı zamandan bu yana Türk-İsrail ilişkilerini güçlendirmek için yaptığı çalışmalarla tanınan, İsrail Ankara Maslahatgüzarı Amira Oron samimi cevaplarıyla MAG Business İlkbahar Yaz sayısına konuk oldu.

“İsrail-Türk ilişkilerini yeniden başlatma çabalarının bir parçası olmak büyük ve heyecan verici bir görev”

“Türk ve İsrail kültürleri birçok benzerliğe sahiptir.”

“Bu medeniyete hayranım.”

“Türkiye çok güzel gerçek bir açık müze.”

“Tatiller, kötü imajların ve yanlış algıların silinmesine yardımcı olabilir.”

Birbirinden özel içerikleri ile iş dünyasına yön veren MAG Business İlkbahar- Yaz sayısında İsrail Ankara Maslahatgüzarı Amira Oron’u ağırladı. Samimi cevapları ile iki ülke arasındaki ilişkileri değerlendiren Oron “2.5 yıl önce, Ankara’daki İsrail Büyükelçiliği’nin başındaki görevime atandım. Elçilik, ben ve çalışanlarımız, siyasi ilişkileri desteklemek için Türkiye’deki pek çok sektörde çalıştık. Gazeteciler, iş adamları, akademisyenler, genç girişimciler, sanat insanları gibi harika birçok ortakla çalışma fırsatım oldu. Her iki ülkenin de çıkarlarının kolayca örtüşebileceği birçok iş birliği çemberine sahip olduğumuzu anladık” diye konuştu. İki ülkeyi ve çok sayıda insanı bir araya getirmenin tek ekonomik yolunun ise turizm olduğunu söyleyen Oron “Türkiye’de bir İsrail ailesi için iyi bir tatil, Türkiye’nin imajı ve İsrail-Türk ilişkilerini desteklemek için çok önemli olabilir. Aynı şekilde, bir Türk ailesinin İsrail’e ziyareti de… Bu tatiller, kötü imajların ve yanlış algıların silinmesine yardımcı olabilir” açıklamasında bulundu.

Myderm’in kurucusu Murat Küçükoğlu’nun kapak olduğu MAG Business İlkbahar- Yaz sayısı, birbirinden renkli içeriği, özel röportajları ve gündemi, yakından takip eden konu başlıkları ile www.magdergi.com.tr, DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Etiketler :
Seo Eğitim ve Kursları
Seo Eğitim ve Kursları
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA