Reklamı kapat

Reklamı kapat
Taşıma Postası
Reklam

2018’İN İLK MÜJDESİ TAM 3 AY BAKIM FIRSATI

2018’İN İLK MÜJDESİ TAM 3 AY BAKIM FIRSATI Uzman Tırsan servisleri hem treylerinizi hem sizi yeni yıla hazırlıyor. Aralık’tan başlayarak 3 ay süreyle ücretsiz 30 nokta kontrolü, yedek parça ve işçilikte %20 indirim Tırsan Yetkili Servislerinde. Her 500 TL’lik servis işleminize de Tırsan Yelek hediye! TÜRKİYE’NİN EN GENİŞ SERVİS AĞI Aracınızın durmadan yola devam etmesi […]

2018’İN İLK MÜJDESİ TAM 3 AY BAKIM FIRSATI
01 Aralık 2017 - 21:07 'de eklendi.

2018’İN İLK MÜJDESİ TAM 3 AY BAKIM FIRSATI

Uzman Tırsan servisleri hem treylerinizi hem sizi yeni yıla hazırlıyor. Aralık’tan başlayarak 3 ay süreyle ücretsiz 30 nokta kontrolü, yedek parça ve işçilikte %20 indirim Tırsan Yetkili Servislerinde.

Her 500 TL’lik servis işleminize de Tırsan Yelek hediye!

TÜRKİYE’NİN EN GENİŞ SERVİS AĞI

Aracınızın durmadan yola devam etmesi bizim için esas olandır. Türkiye’nin en geniş servis ağına sahip treyler markası olan Tırsan, uzman teknisyenler, orijinal treyler yedek parça desteği ile aracınızın yola sağlam basmasını sağlayarak yükünüzü hafifletir.

30 NOKTADA KONTROL

Tırsan yetkili servislerinde ücretsiz yaptırabileceğiniz 30 nokta kontrolü ile küçük, ancak ilerleyen dönemlerde araç, şoför, yük ve yol güvenliğini tehlikeye atabilecek problemler tespit edilerek giderilir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Seo Eğitim ve Kursları
SON DAKİKA
Seo Eğitim ve Kursları
İLGİLİ HABERLER