PIRELLI’NİN SEKTÖRE İLK KEZ SUNDUĞU ÜCRETSİZ LASTİK GARANTİSİ “TYRELİFE” 10. YILINI KUTLUYOR

Bu haber 03 Aralık 2018 - 13:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

PIRELLI’NİN SEKTÖRE İLK KEZ SUNDUĞU ÜCRETSİZ LASTİK GARANTİSİ “TYRELİFE” 10. YILINI KUTLUYOR

 

İtalyan lastik devi Pirelli’ninfark yaratan ücretsizlastik garantisi“Tyrelife”, hasarlı ürünün birebir aynı veya muadil ölçü ve desende yenisiyle değişimini sağlarken, her türlü delinme, çarpma ve yanma gibi durumlarda lastiklerinizi tamkoruma altına alıyor.

Pirelli’nin sektörde ilk ve tek ücretsiz lastik garantisi uygulaması “Tyrelife”, 10. yılında da müşterilerin lastiklerini her türlü delinme, çarpma ve yanma gibi dış etkenlere karşı koruma altına almayı sürdürüyor. “Tyrelife” lastik garantisinden*Pirelli yetkili satıcılarından tek seferde en az 4 adet Pirelli marka 17” jant ve üzeri otomobil, SUV (4X4) veya hafif ticariaraç lastiği alan müşteriler yararlanabiliyor.

“Tyrelife” Lastik Garantisi, fatura tarihinden itibaren 6 ay süreyle geçerli olarak, hasarlı ürünün birebir aynı veya muadil ölçü ve desende yenisiyle değişimini sağlıyor. Kullanıcılar,garantiden faydalanmak için Pirelli.com.tr’yi ziyaret ederek kayıt oluyor ve hasar anında “Tyrelife” garanti değişimi sağlayan en yakın Pirelli yetkili satıcılarına giderek, fatura ibrazı ile uygulamadan faydalanabiliyor.

“Tyrelife” Garantisiile ilgili detaylı bilgiye www.pirelli.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

*Sadece özel araç sahipleri için geçerli olan Tyrelife lastik garantisine ticari araç, taksi, şirket üzerine kayıtlı araçlar, kiralık araçlar veyarış otomobilleridahil değildir.