YALIKAVAK MARİNA, “DÜNYANIN EN İYİ MARİNASI” OLMA YOLUNDA

Bu haber 18 Aralık 2018 - 7:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

YALIKAVAK MARİNA, “DÜNYANIN EN İYİ MARİNASI” OLMA YOLUNDA

İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından verilen 5 Altın Çapa’ya sahip ve Superyacht Marina of the Year 2018 ödüllü, Türkiye’nin gururu, Akdeniz’in en lüks Süper Yat Marinası Yalıkavak Marina, TYHA’nın düzenlediği dünyanın en ünlü limanlarının bir arada bulunduğu global oylamada “Süper Yatlar için En İyi Marina” ünvanı için yarışıyor.

Yalıkavak Marina için oylamada bize katılın, bu link’e tıklayarak hızlı bir anket doldurun ve Türk Yalıkavak Marina’yı dünyanın en iyi süper yat limanı olarak duyurmak için bize destek olun!

Altın Çapa ödül programı, marinaları dünya çapında 25 yıldan beri denetliyor ve marina kalitesinin en güvenilir ölçüsü olarak biliniyor. ISO 9001: 2015 standardizasyonuna göre tek Türk süper yat ve mega yat marinası olan Yalıkavak Marina’ya vereceğiniz her bir oy için şimdiden teşekkür ederiz. Oyunuz, 2019 yılında dünyanın en iyi kıyı marinası olma şansımızı artıracak!

Nasıl oy verilir?

Bağlantıya tıklayarak ve ardından “Coastal Marina” kategorisini seçtikten sonra “Turkey” ve onun altında “Yalıkavak Marina”yı seçerek oy kullanabilirsiniz.

Oylamaya katılmak için bir yat sahibi olmak gerekli değil. Oylama sırasında sizden yat adını vermeniz istenecektir, ancak herhangi bir ismi seçebilir veya sadece “İkamet eden” yazabilir ve Yalıkavak Marina hakkında en çok beğendiğiniz şeyleri yorum kısmında anlatabilirsiniz.

Yalıkavak Marina, yeni nesil bir marina altyapısı yaratmak için yenilikçi bir yaklaşım içeren benzersiz bir proje. Yüksek hizmet kalitesi ile en iyi süper yat marinalarından biri olmakla kalmayıp, aynı zamanda sizlere alışveriş, konaklama ve eğlence servislerini tek bir alanda birleştirerek, bütün premium yaşam tarzı ve tatil deneyimi arzularınızı karşılıyor

Yalıkavak Marina hakkında; haber almak, gerçekleştirilen organizasyonları öğrenmek ve kampanyalardan yararlanabilmek için web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

https://web.facebook.com/YalikavakMarina/

https://www.instagram.com/yalikavakmarina/

https://twitter.com/yalikavakmarina

YALIKAVAK MARİNA HAKKINDA:

Süper Yat Marinaları kategorisinde İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) 2018 Altın Çapa ödülü ve 5 Altın Çapa sertifikası sahibi Yalıkavak Marina, Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli mega yat marinasıdır. Huzurlu ve sakin konumu, muazzam konfor sağlayan ve geniş teknik servis imkanlarına sahip süper yat tesisleri 140 metreye kadar olan tüm süper ve mega yatları ağırlıyor. 2010’dan beri giyim, mücevher, takı, Türk ve dünya mutfağı sunan gurme restoranlar gibi dünyanın önde gelen 106 markasına ev sahipliği yaparken, Avrupa standartlarına uygun mavi bayrak plajları ve sonsuzluk havuzlarına, yüksek sınıf lüks otellere, Y-Kidz Cross Fit eğlencelerine ve çocuklara uygun spor aktivitelerine sahip. Deniz tutkusunu lüks resort anlayışıyla harmanlayan Yalıkavak Marina, Bodrum Yalıkavak’ta eşsiz bir yat deneyimi sunmaktadır. Burada her şey sizin için!