PROMETEON TÜRKİYE, FAS, CEZAYİR, ETİYOPYA VE UGANDA’DAN MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

Bu haber 09 Ocak 2019 - 21:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

PROMETEON TÜRKİYE, FAS, CEZAYİR, ETİYOPYA VE UGANDA’DAN MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve OTR lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye, Afrika Bölgesi’nin ticari faaliyetlerini yürüten satış ekiplerini eğitim için Türkiye’de ağırladı. Türkiye’ye gelen Fas, Cezayir, Etiyopya ana bayilerine 2019 hedeflerini ve stratejilerini aktarırken, Uganda’dan gelen filo müşterilerine de Prometeon’un yenilikçi filo yaklaşımları ve iş modelleri aktarıldı.

Prometeon’un dünyadaki 4 ana bölgesinden birinin merkezi olarak, 75 ülkenin yönetim üssü rolünü üstlenen Prometeon Türkiye, bu kez Fas, Cezayir ve Etiyopya ve Uganda’daki ticari faaliyetleri yürüten ekipleri ve filo sahibi müşterilerini Türkiye’deki ProCAMPUS Eğitim Merkezi’nde ağırladı.

Prometeon Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen eğitim ve sunumlar Prometeon Afrika ve Orta Doğu Pazarlama Müdürü Yaşar Yurtçu ve Prometeon Türkiye ProCampus Eğitim Müdürü Nusret Efe tarafından verildi.

Verilen eğitim ve sunum kapsamında Prometeon’un yenilikçi filo yaklaşımları ve iş modelleri, ProTruck kapsamında sunduğu filo çözümleri, pazarlama programları ve Prometeon büyüme stratejileri yer aldı. Bu kapsamda Kasım ve Aralık ayları boyunca toplam 23 kişi eğitim aldı. Ayrıca, Prometeoun’un dünyadaki 4 üretim tesisinden biri olan İzmit fabrikası da ziyaret edildi.

Ziyarete ilişkin olarak Gökçe Şenocak; “Prometeon Türkiye olarak yönettiğimiz bölge içinde yer alan Fas, Cezayir, Etiyopya ve Uganda’daki iş ortaklarımızı Türkiye’de bir eğitim programına davet ettik. Prometeon olarak, hem Uganda’da premium markalar içinde hem de Etiyopya’da hakim bir pazar payımız var. Fas ve Cezayir’de de premium markalarda çift haneli pazar payına sahibiz. İş ortaklarımıza Türkiye olarak ürünlerimizi ve hizmetlerimizi somut uygulamalarla aktardık. Birlikte sürdürülebilir büyümeyi sağlamak için filo lastik yönetim programına dahil olacaklar. Türkiye ekibi olarak bilgi birikimimiz ile hizmet yaklaşımımızı diğer ülkelerle paylaşmaktan ve uygulamalarımız ile model alınmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” şeklinde konuştu.