Komatsu’dan kırıp geçiren kampanya

Bu haber 28 Temmuz 2019 - 22:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Komatsu’dan kırıp geçiren kampanya

Komatsu, 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak “Bu Kampanya Her Yeri Kırıp Geçirecek” temalı bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında,Komatsu’nun PC200-8 ve PC200LC-8 model ekskavatör alımlarında yüksek performans ve üstün darbe enerjisi sağlayan JTHB 160 kırıcısı hediye edilecek.

Temsa İş Makinaları’nın 36 yıldır distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu, 31 Ağustos’a kadargeçerli olacak cazip bir kampanya başlattı. “Bu Kampanya Her Yeri Kırıp Geçirecek” sloganıyla hayata geçirilen kampanya kapsamında PC200-8 ve PC200LC-8 model ekskavatör satın alarak, Komatsu sağlamlığını, gücünü ve güvenliğini tercih edenler, JTHB 160 kırıcının dasahibi olacak.

Operatör ve çevresi için güvenlik ve emniyet özellikleri ön planda tutularak tasarlanan ekskavatörlerde, geri görüş kameraları, kabin üzerindeki yürüme alanlarında güvenlik bantları ve operatör dostu kısa levye bulunuyor. En son teknoloji ile donatılan ekskavatörlerin ROPS adı verilen ve devrilmelere, darbelere karşı korumalı olarak üretilen kabini operatörler için üstün güvenlik sağlıyor.

Gelişmiş ve akümülatörsüz teknolojisinin yenilikçi yaklaşımı ve sade tasarımı ile büyük beğeni toplayan Komatsu JTHB Hidrolik Kırıcılar kırma uygulamalarında yüksek performans ve üstün darbe enerjisi sağlıyor.

Temsa İş Makinaları Hakkında
Temsa İş Makinaları, her biri kendi alanında dünyanın lider markası konumunda olan Komatsu, Volvo Trucks, Crown, Dieci ve TerexFinlay markalarının distribütörlüğünü yürütmektedir.

Temsa İş Makinaları; temsilciliğini yaptığı markaların satış ve satış sonrası servis hizmetlerinin yanı sıra kiralama hizmeti ve ikinci el satış ile yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Tüm bu hizmetler kamu yönetim birimlerinin yanı sıra inşaat, madencilik, mermer, lojistik, endüstri ve enerjigibi farklı sektörlerdeki müşterilere sunulmaktadır. İstanbul Merkez Ofisi, İstanbul ve Ankara Teknik Merkezleri, Adana Ataşman Üretim Merkezi, Hadımköy Teknik Servisi ve İstanbul Havalimanı Teknik Servisi ile tüm Türkiye’ye yayılmış 57 satış ve servis noktasında müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sağlayan Temsa İş Makinaları, faaliyet gösterdiği sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik geniş ürün yelpazesine sahiptir.