Ekpet İnşaat, yeni araç yatırımı kapsamında filosunu 20 adet MAN kamyon ile güçlendirdi

Bu haber 29 Mart 2021 - 5:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ekpet İnşaat, yeni araç yatırımı kapsamında

filosunu 20 adet MAN kamyon ile güçlendirdi

Müşterilerini ‘Yaşam boyu iş ortağı’ olarak gören MAN, 2021 yılında

da işletmelerin gözdesi olmaya devam ediyor. Köklü geçmişi ve

zengin makine parkı ile inşaat, mühendislik, danışmanlık ve taahhüt

alanlarında sektörün deneyimli firması Ekpet İnşaat, yeni araç

yatırımında MAN’ı tercih etti. Ekpet İnşaat, bu kapsamda filosuna

20 adet, TGS 41.430 serisi MAN kamyon kattı.

 

 

1990 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana da güven ve profesyonelliğe dayalı kaliteli hizmet anlayışı ile başarılı işlere imza atan Ekpet İnşaat, yeni araçlarını törenle teslim aldı. Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Ekpet İnşaat Makine İkmal Müdürü Alper Atayık ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Müdürü Doğucan Suyani, MAN Bölge Satış Koordinatörleri Ersoy Öksüz, Ferit Aslan Akman, Engin Karaoğlu ve MAN Profidrive Eğitmeni Abdullah Kavrak katıldı.

 

Filomuzdaki MAN’lara yenilerini eklemekten memnunuz

 

Törende konuşan Ekpet İnşaat Makine İkmal Müdürü Alper Atayık, şunları söyledi; “Zengin makine parkımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte Türkiye’nin pek çok bölgesinde başarılı altyapı ve üstyapı projeleri gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız işte başarı ve zamanında teslim noktasında; kullandığımız araçların performansı, dayanıklılığı, işletme maliyeti ve satış sonrası hizmet desteği büyük önem taşıyor. Bu konuda da MAN’a güveniyoruz. MAN’ın hem araç hem de hizmet kalitesinden memnunuz. Dolayısıyla filomuzdaki MAN araçlarına yenilerini katmaktan da mutluluk duyuyoruz.”

 

Araç ve hizmet kalitemiz bizi tercih sebebi yapıyor

 

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Müdürü Doğucan Suyani ise; MAN olarak, üstün nitelikli araçlarının yanı sıra her ihtiyaca ideal çözümler sunan zengin donanım ve model çeşitliliği ile yeni yılda da işletmelerin güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ettiklerini vurgulayarak; “Her aşamada müşteri odaklı çalışıyor; satış anından satış sonrası hizmeteler hatta finansal çözümlere kadar daima yanlarında oluyoruz. Bu da bizi müşterilerimizin yeni araç yatırımlarında tercih sebebi yapıyor. Ekpet İnşaat da uzun yıllardan beri birlikte çalıştığımız müşterilerimizden biri ve inanıyorum ki, bu iş birliğimiz önümüzdeki yıllarda daha da büyüyerek devam edecektir” diye konuştu.