DAF, DAF Connect işlevini genişletiyor

Bu haber 02 Mayıs 2021 - 12:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yeni web mağazası ve açık kaynak platformu

DAF, DAF Connect işlevini genişletiyor

DAF Trucks, çevrimiçi DAF Connect Filo Yönetim Platformuna bir kez daha yeni işlevler ekliyor. Eklenen web mağazası, DAF Connect aboneliklerinin sadece tek bir tıklamayla yönetilmesini sağlıyor ve açık platform artık 3. taraf filo yönetimi yazılımının kolay entegrasyonunu sağlıyor.

DAF’ın üretim hattından çıkan kamyonların çoğunda DAF Connect çevrimiçi filo yönetim platformu bulunur. DAF’ın kullanımı kolay çevrimiçi filo yönetim sistemi; kamyonların, sürücülerin ve lojistik süreçlerinin performansı hakkında istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bilgi verir. Veriler aracın çalışma süresini artırmaya, işletme maliyetlerini azaltmaya ve optimum kamyon verimliliği elde etmeye yardımcı olur.

DAF Connect Webshop
DAF Connect Portal’daki web mağazası, taşıma operatörlerinin DAF Connect aboneliklerini yalnızca tek bir tıklamayla yönetmelerine yardımcı olan yeni özelliktir. Sonuç olarak sözleşmeler, kullanıcı dostu özelliklerine ve verimliliğe katkıda bulunan ek çevrimiçi hizmetlerle genişletilebilir.

Kısaca genel bakış
DAF Connect Pazarlama Müdürü Jorg Wijnands: “Web mağazası, abonelikleri yönetmeyi çok kolaylaştırıyor”, diyor. “Çevrimiçi pano, hangi uygulamaların satın alınabileceği veya uzatılabileceği konusunu tek bir bakışta gösterir.”

 

DAF Connect Açık Platformu
Bir diğer yenilik de DAF Connect’in diğer filo yönetim sistemlerine göre büyük avantajlarını gösteren DAF Connect Açık Platformunda yapılan iyileştirmedir. Seçili 3. taraflar arasındaki güvenilir iş ortaklıklarına dayanan DAF Connect, artık mevcut Filo Yönetim Sistemleri (FMS) ve Taşıma Yönetim Sistemleri (TMS) ile kolay entegrasyon sağlar.

Geliştirilmiş 3. taraf yazılım entegrasyonu
DAF Connect Açık Platformu ayrıca güvenilir 3. taraf filo yönetimi tedarikçilerinin verileri doğrudan Connect’ten almasını sağlar. Bu, araçtaki maliyetli donanım modüllerinin sayısını azaltır ve müşterilerimiz için toplam sahip olma maliyetini azaltan tak çalıştır entegrasyonunu mümkün kılar. Jorg Wijnands sözlerini şöyle tamamlıyor: “DAF Connect Açık Platformu, profesyonel taşımacılık çözümlerinin donanım entegrasyonu için en esnek çözümdür.”

 

Fotoğraf Başlığı
DAF Trucks, çevrimiçi DAF Connect Filo Yönetim Sistemine bir kez daha yeni işlevler ekliyor.


Sosyal Medya Kopyası

@DAFTrucksNV, çevrimiçi DAF Connect Filo Yönetim Sisteminin işlevselliğini, daha fazla işlev ve aboneliğe yönelik bir web mağazasıyla genişletti. Ayrıca platform artık 3. taraf filo yönetim yazılımına da açıldı. #DAFConnect #fleet #fleetmanagement #software #webshop

 

DAF Trucks N.V. dünyanın en büyük ağır hizmet kamyonu üreticilerinden biri olan Amerikan PACCAR Inc. şirketinin alt kuruluşudur ve lider hafif, orta ve ağır hizmet tipi kamyon üreticisidir. DAF her taşıma uygulamasına yönelik doğru aracı sunmak için kapsamlı bir çekici ünitesi ve mesleki kamyon serisine sahiptir. Ayrıca DAF lider bir hizmet sağlayıcısıdır: MultiSupport onarım ve bakım sözleşmeleri, PACCAR Financial’ın sunduğu finansal hizmetler ve PACCAR Parts’ın sunduğu birinci sınıf parça teslim hizmeti bunlara dahildir. Bunun yanı sıra DAF, dünya çapında otobüs ve şehirler arası otobüsler için dingil ve motor gibi bileşenleri geliştirir ve üretir. DAF Trucks N.V. Hollanda Eindhoven’da, Belçika Westerlo’da, Birleşik Krallık Leyland’da ve Brezilya Ponta Grossa’da üretim tesislerine sahiptir ve Avrupa’da ve daha ötesinde 1100 bayisi ve servis noktası bulunmaktadır.