DKV alternatif yakıtlar için ENGIE Solutions ile iş birliği başlattı

Bu haber 27 Temmuz 2021 - 13:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DKV alternatif yakıtlar için

ENGIE Solutions ile iş birliği başlattı

Dünyanın lider mobilite hizmetleri sunucusu DKV Mobility, Fransa’daki LNG ve CNG yakıt hizmet ağını genişletiyor.


25 Haziran 2021, İstanbul. Avrupa’nın lider mobilite hizmetleri sunucusu DKV Mobility, alternatif enerji kaynaklarında uzmanlığıyla bilinen ENGIE Solutions ile Fransa’da iş birliği başlattı. DKV müşterileri haziran ayı sonu itibarı ile tüm Fransa’da stratejik bir şekilde konumlandırılmış 15 ENGIE Solutions Bio CNG istasyonundan yararlanabilecekler. DKV müşterileri ayrıca 10 ENGIE Solutions istasyonundan da LNG alabilecekler. 2021 sonu itibarı ile 70 istasyondan oluşan ENGIE Solutions ağının tamamı DKV müşterilerinin kullanımına açık olacak.

 

Mehringer: ‘İstasyonların yüzde 90’dan fazlası DKV müşterilerinin hizmetinde’

 

DKV Mobility Enerji ve Araç Hizmetleri Genel Müdürü Sven Mehringer yeni iş birliğiyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“ENGIE Solutions ile yaptığımız bu ortaklık sayesinde DKV olarak Fransa’da LNG ve CNG yakıtlarındaki en büyük bağımsız markanın istasyon ağına, bütün transit yolları kapsayacak şekilde erişim sağlıyoruz. ENGIE istasyonlarının katılımıyla Fransa’daki mevcut LNG ve CNG istasyonlarının yüzde 90’dan fazlasını müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduk.”

 

“Yeşilde Liderlik Yapmak” mottosuyla hareket eden ve Avrupa’daki filolar için sürdürülebilir tedarik çözümlerinde lider tedarikçi olmayı hedefleyen DKV, alternatif yakıtlar sunan ve çok yakıtlı hizmet veren istasyonlara özellikle odaklanarak her yıl 5.000 istasyonu ağına katıyor. ENGIE istasyonlarının konumları DKV MAPS ve DKV APP üzerinden bulunabilir.

 

 

 

DKV Euro Service hakkında: DKV Euro Service Avrupa caddelerinde taşımacılık sektörüne yönelik nakitsiz yol yardım hizmeti alanında piyasa lideridir. Şirket yakıt ve servis kartı DKV CARD ve tamamlayıcı hizmetlerle ticari filoların optimize edilmesine ve yönetilmesine yönelik, günlük işlere uygun bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

Avrupa, Rusya, Gürcistan ve Fas dahil 44 ülkede bulunan 100.000’i aşkın kabul noktası ile sektörün en büyük tedarik ağını sunan DKV Euro Service, taşımacılık şirketlerinin uygun fiyatlı yakıt almalarına, hareket halinde kalmalarına ve daha verimli çalışmalarına yardım eder.

DKV Euro Service bir DKV MOBILITY SERVICES Grup şirketidir. Avrupa çapında 1.000’den fazla çalışan istihdam etmektedir.