Polonya yeni geçiş sisteminin anahtarı DKV’de

Bu haber 27 Ağustos 2021 - 7:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Polonya yeni geçiş

sisteminin anahtarı DKV’de

Polonya, 1 Ekim itibarıyla yeni elektronik geçiş sistemini kullanmaya başlayacak. DKV, uluslararası nakliyecilere yeni sisteme geçiş sürecinde sorun yaşamamaları için iki özel çözüm sunuyor. Nakliyeciler DKV’den Polonya’ya özel bir geçiş kutusu temin edebilir veya Avrupa’da tek kutu kolaylığı sağlayan DKV Box Europe kutusu ile Polonya’yı da nakitsiz ve kolayca geçebilirler.

26 Ağustos 2021. Avrupa’nın önde gelen mobilite hizmetleri sunucusu DKV Mobility’nin müşterileri Polonya’daki yeni e-GEÇİŞ sisteminde nakit paraya ihtiyaç duymadan geçiş ücretlerini ödeyebilecekler. Nakliyeciler Polonya’da 1 Ekim’de resmen başlayacak yeni elektronik geçiş sistemini kullanmak için DKV Mobility üzerinden kayıt yaptırabiliyorlar.

 

DKV Mobility müşterilerine iki seçenek sunuyor. Bunlardan birincisi araçta tüm Polonya’da kullanılabilecek geçiş kutusu bulundurmak. İkinci seçenek ise Avrupa’da Macaristan, Bulgaristan, İtalya, Belçika, Almanya, Avusturya, Fransa, Portekiz, İspanya’da tek kutu ile geçiş kolaylığı sağlayan DKV BOX EUROPE kutusu kullanan nakliyeciler için yeni hizmeti de mevcut kutuya ekleyerek aktif hale getirmek.

 

“Polonya’da da her bir müşterimize kesin bir geçiş çözümü sunmaktan mutluluk duyuyoruz,” diyen DKV Mobility Geçiş Ücretleri Genel Müdürü Jérôme Lejeune şöyle devam etti: “Bu, bir başka önemli dönüm noktasına ulaştığımız ve müşterilerimiz için Polonya’daki yolculukları boyunca daha fazla değer yaratabildiğimiz anlamına geliyor.”

 

Daha fazla bilgi için: https://www.dkv-euroservice.com/tr/

 

DKV Euro Service hakkında: DKV Euro Service Avrupa caddelerinde taşımacılık sektörüne yönelik nakitsiz yol yardım hizmeti alanında piyasa lideridir. Şirket yakıt ve servis kartı DKV CARD ve tamamlayıcı hizmetlerle ticari filoların optimize edilmesine ve yönetilmesine yönelik, günlük işlere uygun bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

Avrupa, Rusya, Gürcistan ve Fas dahil 44 ülkede bulunan 100.000’i aşkın kabul noktası ile sektörün en büyük tedarik ağını sunan DKV Euro Service, taşımacılık şirketlerinin uygun fiyatlı yakıt almalarına, hareket halinde kalmalarına ve daha verimli çalışmalarına yardım eder.

DKV Euro Service bir DKV MOBILITY SERVICES Grup şirketidir. Avrupa çapında 1.000’den fazla çalışan istihdam etmektedir.