DAF XF arka arkaya “Fleet Truck of the Year” unvanına layık görüldü

Bu haber 24 Eylül 2021 - 19:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DAF XF arka arkaya “Fleet Truck of the Year” unvanına layık görüldü

DAF XF, Birleşik Krallık’taki prestijli Motor Transport Awards’ta (Motorlu Taşımacılık Ödülleri) bir kez daha ödül kazandıktan sonra art arda üç “Fleet Truck of the Year” unvanına layık görülen ilk kamyon oldu.

 

Birleşik Krallık’ta 6 tondan daha ağır GVW’li kamyon üretiminde pazar lideri olan DAF Trucks’ın başarılarının ardı kesilmiyor. XF’in altı yıl içinde dört defa ödül kazanmasıyla 1986 yılından bu yana devam eden MT Awards’da DAF ve Leyland markaları için dönüm noktası niteliğindeki 20. ödül de alınmış oldu.
Taşımacılık sektöründe tanınan ve saygı duyulan etkili Motor Transport Awards (Motorlu Taşımacılık Ödülleri) değerlendirme paneli, yüksek profilli taşıma operatörlerinden oluşur. Bu operatörlerin hepsi güvenli, üretken ve verimli bir kamyon filosu oluşturmak için nelerin gerekli olduğu konusunda derin bilgiye sahiptir. Değerlendirme panelinde, “DAF Trucks’ın yüksek kaliteli modelinin satışını zirvede tutmak için bir dizi önemli yenilik getirdiği” ve “XF’nin ‘denenmiş ve test edilmiş’ bir model olduğu” belirtilmiştir.

The preferred choice for many of the UK’s leading fleet operators, the DAF XF boasts the key features of reliability, outstanding fuel economy and driver appeal, all backed by benchmark customer support and a DAF dealer network considered the best in the business. With evolution key to the DAF XF’s success the recently launched and completely New Generation DAF XF, XG and XG+ trucks will continue the marque’s drive for innovation and improvement as series production commences this autumn.

“For truck operators, DAF is synonymous with reliability, economy and comfort,” said DAF Trucks UK Managing Director, Laurence Drake. “This latest victory provides further evidence to support it. It’s a true testament to the quality and overall performance of the truck that it continues to win against tough competition. When combined with our exceptional dealer and aftersales service, the XF is an undeniably appealing business proposition, and our New Generation DAF will continue the trend.”