Volvo Trucks’tan Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na Teslimat

Bu haber 01 Ekim 2021 - 20:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Volvo Trucks’tan Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na Teslimat

Volvo Trucks, Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na 2 adet Volvo FM 460 6×4 satışı gerçekleştirdi. Volvo FM 460 6×4 kamyonların, 2000 nm tork üreten nmv pto ve yüksek manevra kabiliyeti, Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nın tercihinde etkili oldu.

Her türlü koşulda yüksek performans ve verimlilik sağlayan kamyonlarıyla gerek özel gerekse kamu sektörünün vazgeçilmez tercihi olan Volvo Trucks, Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na 2 adet Volvo FM 460 6X4 teslimatı gerçekleştirdi.

Kurumun, çevre ilçeler de dahil olmak üzere bünyesinde toplam 254 adet itfaiye aracı bulunuyor. Volvo Trucks’ın müşterilerine her türlü çalışma koşuluna uygun, terzi usulü araç sunabilmesi, kurumun markayı tercihinde etkili oldu.

Teslimat törenine, Volvo Trucks Üst Yapı ve Kamu Saha Satış Müdürü Emrah Kutlu ile Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Cevdet İşbitirici katıldı. İşbitirici, yaptığı konuşmasında; “Satın almış olduğumuz araçları farklı bölgelerdeki yangınlarda kullanma fırsatımız oldu ve oldukça başarılı sonuçlar aldık. Volvo Trucks markasını envanterimize ilk kez dahil ediyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Markanın, tüm beklenti ve taleplerimizi karşılayan, her türlü çalışma koşuluna uygun terzi usulü araç sunabilmeleri ve yaygın yetkili servis ve yedek parça ağı da tercihimizde etkili oldu. İtfaiye araçlarımızın Konya Büyükşehir Belediyesi’ne hayırlı olmasını dileriz.” dedi.

Volvo FM, performans, dayanıklılık, güç ve yakıt tasarrufunda rakiplerini geride bırakıyor. Yüksek tork üreten nmv pto, sağlamlık, manevra kabiliyeti ve yüksek teknoloji sunuyor.

Volvo Trucks Hakkında

Volvo Trucks, beklentileri yüksek profesyonel müşteriler için, orta ve ağır segment kamyonlardan oluşan kapsamlı ürün gamıyla eksiksiz nakliye çözümleri sunar. Şirket, 130’dan fazla ülkede 2.300 servis noktasından oluşan global bayi ağıyla müşterilerine destek vermektedir. Volvo’nun kamyonları, dünyanın dört bir yanındaki 13 ülkede üretilmektedir. 2020 yılında dünya çapında yaklaşık 94.000 Volvo Trucks sahibini bulmuştur. Volvo Trucks, dünyanın en büyük kamyon, otobüs, inşaat makinası ve deniz motoru üreticilerinden biri olan Volvo Group’un üyesidir. Volvo Group ayrıca finans ve hizmet sektörü için de komple çözümler sunar. Volvo Trucks’ın çalışmaları, temel değerleri olan kalite, güvenlik ve çevreye saygıyı esas alır.

 

 

Temsa İş Makinaları Hakkında

Temsa İş Makinaları, 2017 yılından beri Volvo Trucks’ın Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Temsa İş Makinaları, 2019 Ağustos ayı itibarıyla %90 Marubeni Corporation ve %10 Sabancı Holding alt iştiraki ortaklık yapısı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.