Şahin Nakliyat, tamamı Tırsan olan filosunu 250 araca yükseltti

Bu haber 17 Kasım 2021 - 15:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şahin Nakliyat, tamamı Tırsan olan filosunu 250 araca yükseltti

Engin tecrübesi ve kaliteli hizmetleri ile Gaziantep’in köklü firmalarından biri olan Şahin Nakliyat, son yatırımı ile tamamı Tırsan olan filosuna 30 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus Treyler ekledi.

44 yıldır treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan, Adapazarı Fabrikasında, teslimatlarına son sürat devam ediyor.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla sektöre yön veren ve lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Şahin Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Memik Hilmi Taner, Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Taner, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Tırsan Treyler Satış Uzmanı Orkun Demir katılım gösterdi.

35 Yılı Aşkın Başarılı İş Birliğimiz Güçlenerek Devam Ediyor

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Şahin Nakliyat ile 35 yılı aşkındır devam ettirdiğimiz güçlü işbirliğimizden çok memnunuz. Firmanın, değerli dostum Ahmet Taner ile başlayan Tırsan yatırımlarına ikinci kuşak ile de devam ettirmenin gururunu yaşıyoruz. ”Tırsan, müşteri memnuniyetini ilk günden beri ilk önceliği olarak belirlemiştir. Gayemiz, her zaman müşterilerimize, rekabetçiliklerini artıracak uluslararası standartlarda alabileceği en iyi treyleri üretmek ve hizmetleri sunmaktır. Şahin Nakliyat her zaman olduğu gibi yine son yatırımlarında Tırsan’ı tercih ederek tamamı Tırsan’dan oluşan araç filosunu 250 adede ulaştırmıştır, bu da bizim için memnuniyet vericidir. Şahin Nakliyat, Tırsan için bir müşteriden öte güvenilir bir dost ve başarılı bir iş ortağıdır, bu başarılı ortaklığın daha uzun yıllar süreceğine inanıyorum” açıklamasında bulundu.

Bizim İçin Tek Çözüm Ortağı Tırsan

Teslimat töreninde Şahin Nakliyat’ın faaliyetleri hakkında da bilgi veren Şahin Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Memik Hilmi Taner, “1965 yılından bu yana firma olarak, daima en yüksek standartlarda yürüttüğümüz uluslararası lojistik hizmetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle devam ettiriyoruz. Sektördeki engin tecrübemizi, sahip olduğumuz zengin altyapı ve teknoloji birikimimizle birleştirerek, tekstil, hijyenik tekstil hammaddeleri, kuru yük ve makine taşımacılığı ile müşterilerimizin taşıma ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz“ diye belirtti.