DKV CARD Rusya’daki otoyol ödemelerinde de kullanılıyor

Bu haber 21 Ocak 2022 - 11:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DKV CARD Rusya’daki otoyol ödemelerinde de kullanılıyor

DKV Card Rusya’daki ‘Platon’ ücretli geçiş sisteminde ödeme yapmak için kullanılabilecek. Uygulama yürürlüğe girdi.

19.01.2022. Avrupa’nın lider mobilite hizmetleri sunucusu DKV Mobility’nin müşterileri DKV CARD’ı Rusya’daki paralı oto yollarda ödeme yapmak için de kullanabiliyorlar. Rusya’da otoyol ücretlerini DKV CARD ile ödeme olanağı müşterilere daha fazla esneklik kazandırırken zamandan tasarruf sağlayarak da değer yaratacak. DKV Mobility müşterileri iki seçenek arasından tercih yapabiliyorlar. DKV CARD’ı ücretli geçiş terminalinde güzergah bileti almak için veya operatörün portalında hesabına yükleme yaparak kullanabiliyor. Ancak bunu yapmak için öncelikle operatörün portalına online kaydolmak gerekiyor.

‘Avrupa Asya arasındaki yolların bağlanmasına katkı sunuyoruz’

 

İpek Yolu’na açılan kapı olarak Rusya, Avrupa ve Asya arasındaki en önemli ticaret rotasını oluşturuyor. Bu konuda bir açıklama yapan DKV Mobility Ücretli Geçiş Genel Müdürü Jérôme Lejeune, “Müşterilerimize artık Rusya’daki otoyol ücretlerini DKV CARD ile ödeme seçeneklerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Stratejik olarak önemli bir ülke olan Rusya, Kazakistan ve Çin’e geçiş yolu üzerinde bulunuyor. Gürcistan, Belarus ve Baltık ülkeleri gibi diğer yakın ülkelerde DKV CARD ile ödeme yapmak zaten mümkün,” dedi.

 

Jérôme sözlerini şöyle sürdürdü: “Sayılamayacak kadar çok miktarda ürün her gün İpek Yolu üzerinden Avrupa ve Asya arasında taşınıyor. Müşterilerimize esnek çözümler sunarak bu yolların daha iyi bağlanmasına ve altyapının güçlenmesine katkıda bulunmak istiyoruz.”

 

DKV Mobility, DKV CARD’a ek olarak Avrupa’nın tamamı için geniş bir çözüm portföyüne sahip bulunuyor. Bunlar arasında DKV BOX Europe araç kutuları, vinyet ve yol biletleri gibi çözümler yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

DKV Euro Service hakkında: DKV Euro Service Avrupa caddelerinde taşımacılık sektörüne yönelik nakitsiz yol yardım hizmeti alanında piyasa lideridir. Şirket yakıt ve servis kartı DKV CARD ve tamamlayıcı hizmetlerle ticari filoların optimize edilmesine ve yönetilmesine yönelik, günlük işlere uygun bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

Avrupa, Rusya, Gürcistan ve Fas dahil 44 ülkede bulunan 100.000’i aşkın kabul noktası ile sektörün en büyük tedarik ağını sunan DKV Euro Service, taşımacılık şirketlerinin uygun fiyatlı yakıt almalarına, hareket halinde kalmalarına ve daha verimli çalışmalarına yardım eder.

DKV Euro Service bir DKV MOBILITY SERVICES Grup şirketidir. Avrupa çapında 1.000’den fazla çalışan istihdam etmektedir.