BORUSAN CAT MARİNA GÜNLERİ’NDE MÜŞTERİLERİNE DEĞER KATAN ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI

Bu haber 01 Haziran 2022 - 20:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BORUSAN CAT MARİNA GÜNLERİ’NDE MÜŞTERİLERİNE DEĞER KATAN ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI

default

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, marin segmentine özel olarak düzenlediği “Borusan Cat Marina Günleri” adlı iki etkinlikle müşterileriyle bir araya geldi. Yat sahipleri ve kaptanları başta olmak üzere sektör profesyonellerini bir araya getiren etkinliklerde sergilenen Borusan Cat’in müşterilerine değer katan uçtan uca çözümleri ve ürünleri büyük ilgi topladı.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” anlayışı ile Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya olmak üzere 6 ülkede operasyonlarını yürüten Borusan Cat, 24-25 Mayıs West İstanbul Marina; 26 Mayıs’ta ise Marinturk Pendik Marina’da “Borusan Cat Marina Günleri” ile müşterileriyle bir araya geldi. Borusan Cat stantlarında C 1.5 kabinli deniz jeneratörü yanı sıra çok talep gören yedek parçalar ve Borusan Cat’in müşterilerine değer katan çözümleri tanıtıldı.

Uçtan uca çözümler sunuyor

Borusan Cat açtığı stantlarda yakıt ekonomisini, minimum servis ihtiyacı ile buluşturarak bakım maliyetlerini düşüren ve aynı zamanda temiz ve sessiz çalışan C 1.5 kabinli deniz jeneratörünü müşterilerine tanıttı. Büyük ilgi toplayan ve Borusan Cat güvencesi ile sunulan yedek parçalar arasında yağ ve yakıt filtresi, hava filtresi, impeller, kayış, tutya-tapa ve bidon antifriz yer aldı. Etkinlikler ile ayrıca Borusan Cat’in müşterilerine değer yaratan çözümleri de katılımcılarla paylaşıldı.

Borusan Cat’in fark yaratan ve marin etkinliğinde de detayları paylaşılan çözümleri arasında bulunan Müşteri Değer Anlaşmaları (MDA) ile Borusan Cat müşterileri, ihtiyaçlarına uygun esnek bakım anlaşma seçeneklerinden yararlanabiliyor. MDA içerikleri müşteriler tarafından tasarlanabiliyor. İsteğe bağlı seçenekler anlaşmalara eklenebiliyor veya çıkarılabiliyor. MDA, makinelerin ömrüne ömür katıyor. “SOS Yağ Analiz” ile makine yağı analiz edilerek motor hakkında detaylı bilgi alınabiliyor ve olası problemler önceden tespit edilerek kritik arızaların önüne geçiliyor. “Makine Kondisyon Raporu” kapsamında ilgili teknenin seyir halinde çalışması inceleniyor ve o anki kondisyonu hakkında bilgi kullanıcılara aktarılıyor.

Borusan Cat’ten müşterilerine özel kampanya

“Borusan Cat Marina Günleri” ile müşterileriyle bir araya gelen Borusan Cat, 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacak özel bir kampanya da sunuyor. Borusan Cat müşterileri impeller (soğutma pompası pervanesi) yedek parçalarına çok özel fırsatlarla sahip olabiliyor.

 

 

 

 

Borusan Cat Hakkında

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 1994 yılından bu yana iş ortağı Caterpillar ile faaliyetlerini Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da Caterpillar’ın tek temsilcisi olarak sürdürüyor.

Borusan Cat şirketi bünyesindeki SITECH Eurasia şirketi, Trimble Navigation Limited’in, büyük inşaat ve otoyol projelerine yönelik teknoloji çözümlerinin temininden sorumlu temsilcilerinin oluşturduğu yerel dağıtım kanalıdır. Bu kapsamda; inşaat sektörüne her marka iş makinesiyle birlikte kullanılabilen makina sevk ve kontrol sistemleri sunarak hizmet vermektedir.

Geniş bir hizmet yelpazesi bulunan Borusan Cat iş makinası, jeneratör, deniz motorları, yeni ünite ve yedek parça satışı, satış sonrası destek hizmetleri, kiralama hizmeti ile sertifikalı ikinci el iş makinesi konseptiyle Türkiye’de benzeri olmayan garantili ikinci el hizmeti sunmaktadır. Değer yaratan mühendislik hizmetleriyle enerji, denizcilik ve petrol işi yapan şirketlere uçtan uca çözümler sağlamaktadır.

Borusan Cat, geniş ürün yelpazesi ile çok farklı sektörlere hizmet vermektedir. Genel ve ağır inşaat, madencilik, tekstil, çelik, kimya, ilaç, seramik, ağaç sanayii, otomotiv, plastik, gıda ve enerji sektörleri şirketin yer aldığı başlıca hizmet alanlarıdır. Bununla birlikte özellikle denizcilik sektöründe; ana ve yardımcı makina ve sistemleri ile römorkör, mega yat, kargo gemileri, deniz otobüsü ve ticari yolcu taşıma amaçlı tekne inşa edenlere hizmet verilmektedir.