Brisa’nın iştirakleri Arvento ve Otopratik iş birliği ile Otopratik mağazalarında kaçırılmayacak yaz fırsatları

Bu haber 01 Haziran 2022 - 20:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Brisa’nın iştirakleri Arvento ve Otopratik iş birliği ile

Otopratik mağazalarında kaçırılmayacak yaz fırsatları

Brisa, Arvento ve Otopratik markalarının iş birliği ile Haziran ayı boyunca hızlı bakım markası Otopratik mağazalarında geçerli olan yaz kampanyaları ile Arvento’luların yüzlerini güldürüyor. Araçlarında Arvento takip sistemi olan sürücüler, Otopratik mağazalarında mekanik servis harcamalarında indirim, Shell akaryakıt çeki ve Lassa ya da Bridgestone lastik alımlarında kampanyaya özel fırsatlardan yararlanıyorlar.

Sabancı Holding iştiraklerinden, Lassa ve Bridgestone lastik markalarıyla Türkiye lastik pazarı lideri Brisa, Türkiye’nin ilk akla gelen hızlı bakım markası Otopratik ve 56.000’in üzerinde filo müşterisi ile Türkiye’nin araç takip sistemi lideri Arvento markaları ile uzun yola çıkmadan önce araç ve lastik bakımlarını yaptırmak, lastiklerini yenilemek isteyenlerin yüzünü güldürecek bir yaz kampanyası başlattı. 1-30 Haziran tarihleri arasında Otopratik mağazalarında araçlarının bakımını yaptıran Arventolular, bütçelerini rahatlatan kampanya ile güvenle yola çıkıyor.

 

Kampanya dahilinde Otopratik mağazalarında, araç bakım, yağ değişimi, filtre değişimi, akü değişimi, mekanik bakım, klima gazı dolumu, fren balata ve disk değişimi gibi işlemlerde araç başına tek seferde 1.000 TL ve üzeri mekanik servis harcaması yapan Arventolulara 200 TL indirim uygulanıyor. Bu indirime ek olarak Arventolular 200 TL’lik Shell akaryakıt çeki de kazanıyor. Araçlarında Arvento takip sistemi olan sürücüler ayrıca, Otopratik noktalarından yapacakları Lassa veya Bridgestone markalı otomobil, 4×4 (SUV) ya da hafif ticari grubu yaz ve dört mevsim lastik alımlarında geçerli olacak ‘4 al 3 öde’ kampanyasından da yararlanabiliyor. 4 lastik alımlarında geçerli olan kampanyaya ek olarak ücretsiz sökme, takma, balans ve 6 ay boyunca saklama hizmeti de sunuluyor.

 

Kampanya, otomobil, 4×4 (SUV) ve hafif ticari grubu araçlarda her Arvento müşterisinin en fazla 20 aktif cihazı için geçerli.

 

Kampanyaya katılmak için Arvento araç takip yazılımı veya mobil uygulaması üzerinden giriş yaptıktan sonra “Kampanyaya Katılım Sağlamak İstiyorum” butonunun tıklanması ve açılan pencerede gerekli bilgileri girdikten ve ilgili alanları onayladıktan sonra, cep telefonuna gelen SMS mesajı ile en yakın Otopratik noktasına gitmek yeterli.

Yolculuğun lideri Brisa, mobilitenin de liderliği yolunda lastik odağındaki mevcut iş portföyünü mobilite çözümleri işine dönüştürmek için, 2022 yılı ilk çeyreğinde, Arvento Mobil Sistemleri’ni satın almıştı. Bu satınalma, şirketin lastiğin ötesinde öncü hizmetlerini büyütmesini, filo sahipleri ve sürücülerin hayatlarını kolaylaştıran, verimlilik ve üretkenlik getiren bir çözüm ortağı olmasını hızlandıracak.

 

Brisa hakkında:

Brisa’nın temelleri, Sabancı Holding ve ortaklarının girişimiyle 1974 yılında kurulan Lassa ile atılmıştır. Lastik sektöründe dünyada yaşanan gelişmelere paralel olarak; 1988 yılında Sabancı Topluluğu ile Dünyanın en büyük lastik üreticisi Bridgestone Corporation arasında gerçekleşen ortaklık sonucunda, Brisa bugünkü adını almıştır. Türkiye lastik pazarı lideridir.

Brisa Kocaeli Üretim tesisleri dünyanın tek çatı altındaki en büyük lastik fabrikalarından biridir. Aksaray fabrikası ise sektörün ilk akıllı uygulamalarla donatılmış fabrikasıdır. Bu fabrikalarında ürettiği Lassa markalı ürünler, bugün 80’i aşkın ülkede 80 distribütörü, 610 tabelalı mağazası ile dünyada ara. Sahipleriyle buluşmaktadır.

Türk ekonomisine olduğu kadar ülkenin toplumsal gelişimine de önem veren Brisa, sürdürülebilirlik faaliyetlerini Birleşmiş Milletlerin Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına katkı sağlayan şekilde ele almaktadır. Biyoçeşitliliğe katkıda bulunduğu “Turnalar Hep Uçsun”, eğitime katkısını ortaya koyduğu “Brisa Akademi” ve “Brisa Mensupları Öğrenimi Destekleme Derneği”, kültürel bir değer olan “Brisa Müze” ön plana çıkan değerleridir. Şirket, CDP Türkiye’de “İklim Değişikliği” ve “Su Güvenliği” Liderleri arasında olup, “Tedarikçi İlişkileri Derecelendirmesi”nde global liderler listesindedir. 2030’da doğrudan emisyonlarını %56 azaltmayı, 2050’de ise net sıfır emisyon hedefini açıklayan Brisa, 1,5 derece senaryosuna göre hazırladığı uzun vadeli emisyon azaltım hedefleri, Bilimsel Temelli Hedefler Girişimi (Science Based Targets Initiative) tarafından onaylanan ilk şirket olmuştur.

Brisa, Bridgestone, Lassa, Dayton, Kinesis, Firestone lastik markaları, Bandag kaplama markası, ana markaları ile beraber Lastiğim, Otopratik ve Propratik hizmet noktaları, Lastik.com.tr internet satış sitesi, ticari araç filolarına yerinde bakım sağlayan Mobilfix mobil bakım servisi ve Profleet hizmet paketi, Probox mobil satış ve hizmet noktası ve Lastik Oteli lastik saklama hizmetiyle Türkiye ekonomisi ve gelişimine katkı sunmaktadır. Şirket sürdürülebilir mobilite odak alanında, Arvento Mobil Sistemler ile, lastik, servis ve telematik iş kollarını bir araya getirerek, filo müşterilerine değer katmak için çalışmaktadır.

Arvento Hakkında:

Kendini mobil teknolojiler ve filo telematiği çözümleri geliştirip üretmeye adamış bir teknoloji şirketi olan Arvento, alanında 16 senedir Türkiye’de pazar lideridir.

Yenilikçi Ar-Ge yaklaşımı ile filo telematiği alanındaki teknolojilere öncülük eden Arvento, 100 binin üzerindeki müşterisi ve 1 milyonun üzerindeki mobil cihazı ile alanında dünyanın önde gelen oyuncuları arasında yer almaktadır.