DKV BOX SCANDIC

Bu haber 03 Haziran 2022 - 8:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DKV MOBILITY’DEN NORVEÇ, DANİMARKA VE İSVEÇ İÇİN TEK KUTU ÇÖZÜMÜ:

 

DKV BOX SCANDIC

DKV Mobility Norveç, Danimarka ve İsveç için yeni araç kutusunu hizmete sundu.

03.06.2022. DKV Mobility müşterileri artık Norveç, Danimarka ve İsveç’te geçiş ücretlerini DKV BOX Scandic ile kolayca ödeyebilecekler. Avrupalı mobilite hizmetleri sunucusu portföyünü yeni bir araç kutusuyla genişletti. Hem TIR hem de otomobil filolarında kullanılabilen DKV BOX Scandic Norveç’in paralı geçiş ağındaki bütün yollarda, köprülerde, feribotlarda ve tünellerde olduğu gibi Öresund (Danimarka/İsveç) ve Störebaelt (Danimarka) köprülerinde de kabul ediliyor.

 

‘Daha fazla esneklik ve daha hoş bir sürüş deneyimi sunuyoruz’

 

“DKV BOX Scandic ile müşterilerimize İskandinav ülkelerinde kullanabilecekleri bir geçiş çözümü sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu çözümle onlara daha fazla esneklik ve daha hoş bir sürüş deneyimi sunuyoruz,” ifadesini kullanan DKV Mobility Geçiş Ücreti ve Geri Ödeme Hizmetleri Genel Müdürü Jérôme Lejeune şöyle devam etti: “DKV BOX Scandic ile sunduğumuz önemli bir avantaj da yollarda, feribotlarda ve köprülerde uygulanan çeşitli indirimlere katılım olanağıdır.”

 

İlgili talep formlarını doldurup DKV Mobility’e ileten müşterilere kutuları kargo ile teslim ediliyor. Bütün DKV Mobility araç kutuları gibi DKV BOX Scandic de kayıtlı araca kolayca takılıyor.

 

DKV Mobility, DKV BOX Scandic’e ek olarak Avrupa ve ötesinde kullanılabilen geniş bir otoyol çözümleri portföyüne sahip bulunuyor.

 

 

 

 

 

DKV Mobility hakkında: DKV Mobility 85 yılı aşkın bir süredir, 1400’ün üzerinde çalışanıyla lojistik ve nakliye sektörüne hizmet sunan lider firmalar arasındadır. DKV Mobility, Avrupa filolarının optimize edilmesi ve yönetilmesi için nakitsiz yol yardım hizmetlerinden, markadan bağımsız geçerlilik noktalarına, otoyol ödemelerinden KDV iadelerine kadar çok geniş hizmetler sunmaktadır. 2020 yılında firma 9,3 milyar € işlem hacmine ulaşmıştır. Şu anda 213.000’i aşkın müşterisi 5,1 milyon adet kart ve otoyol cihazını aktif olarak kullanmaktadır. 2021 yılında, DKV CARD 17. defa üst üste en iyi yakıt ve hizmet kartı kategorisinde birincilik ödülü almıştır.Extended tolling solution: DKV BOX Scandic now available
DKV Mobility launches on-board unit for Norway, Denmark and Sweden
Ratingen, 23.05.2022. From now, DKV Mobility customers in Norway, Denmark and
Sweden can pay their tolls easily and conveniently via the DKV BOX Scandic. The
European mobility service provider is further expanding its portfolio with another onboard unit. The DKV BOX Scandic, which can be used for both truck and car fleets,
is acceptable on all roads, bridges, ferries and tunnels in the Norwegian toll network,
as well as for the Öresund (Denmark/Sweden) and Störebaelt (Denmark) bridges.
“We are very pleased to offer our customers toll settlement in Scandinavian countries
with the new DKV BOX Scandic with immediate effect. With this solution, we give
them even more flexibility and an even more pleasant driving experience”, says
Jérôme Lejeune, Managing Director Toll / Refund Services at DKV Mobility. “Another
benefit for DKV BOX Scandic customers is the ability to register for the various
discount schemes that apply to roads, ferries and bridges”