Aytemiz, Motorcu Dostu İstasyonu ile farklılaşıyor

Bu haber 01 Ağustos 2022 - 7:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Aytemiz, Motorcu Dostu İstasyonu ile farklılaşıyor

Aytemiz’in dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği Motorcu Dostu İstasyon’da tiyatro ve sinema oyuncusu Zafer Algöz, oyuncu, senarist ve yazar Can Yılmaz ve motosiklet tutkunu ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu bir araya gelerek motosiklet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran hizmetleri anlattılar.

 

Akaryakıt sektöründe 1963’ten beri faaliyet gösteren Aytemiz’in, 2017 yılında dünyada bir ilke imza atarak Türkiye’de hayata geçirdiği Motorcu Dostu İstasyon konsepti her geçen gün daha çok ilgi çekiyor. Aytemiz Motorcu Dostu İstasyonlarda, motosiklete özel park alanları, kask ve ekipman koyabilmek için özel kilitli dolaplar, motosiklete yakıt damlamasını ve motosikletin çizilmesini engelleyen koruyucu bez ve kaymaz zeminli pompa adası gibi motosiklet kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu hizmetler sunuluyor.

 

Ünlü karikatürist ve motosiklet tutkunu Erdil Yaşaroğlu, daha önce Aytemiz’in sosyal medya kanallarında yayınlanan film serisi ile kendi gözünden deneyimlerini aktardığı Motorcu Dostu İstasyon konseptini, bu defa Zafer Algöz ve Can Yılmaz’a anlatıyor. Eğlenceli ve keyifli bu sohbet sırasında Aytemiz’i sektörde farklılaştıran Motorcu Dostu İstasyon’daki hizmetleri Zafer Algöz ilgiyle dinleyip beğeniyle karşılıyor. Can Yılmaz da bir motosiklet kullanıcısı olarak Aytemiz’in geliştirdiği ve akaryakıt sektörüne kazandırdığı bu konseptten övgüyle bahsederek istasyonların motosiklet yolculuğu sırasında karşılaşılabilecek ihtiyaçlara çözüm sunduğunu belirtiyor. Bu samimi sohbetin tamamına Aytemiz’in YouTube kanalı üzerinden ulaşılabiliyor.

 

Aytemiz’in motosiklet sürücüleri tarafından büyük beğeni kazanan Motorcu Dostu İstasyon konsepti şu anda 48 ilde 159 istasyonda yer alıyor. Motorcu Dostu İstasyon konseptinin olduğu istasyonlara Aytemiz web sitesi ve Aytemiz Vaay mobil uygulamasından ulaşmak mümkün.

 

Aytemiz Hakkında:

1963 yılında kurulduğundan bu yana faaliyetlerini aralıksız sürdüren ve 2009 yılında adını Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. olarak değiştiren şirket, 2015 yılında bir Doğan Holding iştiraki olan Doğan Enerji ile %50 ortaklık gerçekleştirmiştir. Bu ortaklık ile gücüne güç katan Aytemiz, yurt çapındaki akaryakıt dağıtımı ve bayilik oluşturma faaliyetlerini sahip olduğu 570’ten fazla lisanslı istasyon ve artan büyüme ivmesiyle sürdürmektedir. Bugün itibari ile Türkiye’nin farklı coğrafyalarında konumlanmış 10 ikmal noktası ve 250.000 metreküplük depolama kapasitesi ile rekabetçi bir altyapıya sahip olan Aytemiz, yaptığı operasyonel iyileştirmelerle hizmet standardını her geçen gün yukarıya taşıyarak sürekli müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüketicilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Aytemiz, Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği Fortune 500 2021 listesinde 56’ncı sıradayken, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in 2022 yılı “Türkiye’nin En Değerli Markaları” araştırmasında ise sektörün en değerli 3’üncü markası olarak yer almaktadır.