Birleşik Krallık’ta “Fleet Truck of the Year 2022” Ödüllü Yeni Nesil DAF XF

Bu haber 27 Eylül 2022 - 17:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Birleşik Krallık’ta “Fleet Truck of the Year 2022” Ödüllü Yeni Nesil DAF XF

Yeni Nesil DAF XF, Birleşik Krallık’ın Londra’daki Motor Transport (MT) Awards’da “Fleet Truck of the Year 2022” ödülünü aldı. DAF, arka arkaya dört kez prestijli onayı almış oldu.

Yeni Nesil XF, uzun mesafe ve ağır yük taşımacılığı için tasarlanan DAF’ın Yeni Nesil araçlarından biridir. XG ve XG⁺ modelleri de bu kategoriye dahildir. Bu kamyonlar, yeni AB Kütleler ve Boyutlar yönetmeliklerine uyan piyasadaki ilk ve tek kamyonlardır. Bu nedenle bu araçlar; mükemmel aerodinamik özellikler, çok düşük cam bel çizgileri ve eşi benzeri olmayan iç alan genişliğiyle sektör lideri verimlilik, güvenlik ve sürücü konforu sağlar.

DAF, arka arkaya dört kez MT Award’u kazanarak rekor kırdı ve yedi yıl içinde beşinci Filo Kamyonu unvanını aldı. Böylece DAF ve Leyland markaları, 1986’dan bu yana devam eden ödül yarışmasında 21 kategoride ödül almış oldu.

Motor Transport Awards, Birleşik Krallık taşımacılık sektörü takviminde çok önemli bir etkinliktir ve kazananlar olağanüstü başarılarından dolayı tanınır. Ödüller, taşımacılık alanındaki yüksek profilli operatörlerden oluşan etkili bir değerlendirme paneli tarafından verilir.

DAF Trucks UK Genel Müdürü Laurence Drake, “Tekrar kazandığımız için çok mutluyuz,” dedi. “Yeni Nesil XF ve aynı kategorideki XG ve XG⁺ modelleri, isimlerini sonuna kadar hak ediyor çünkü kamyon tasarımı ve performansının geleceğini temsil ediyorlar. Kamyon sektörünün en büyük ve en iyi bayi ağıyla desteklenen Yeni Nesil DAF XF, filo operatörleri için çok cazip bir teklif haline gelirken sürücüye üstün konfor sunuyor.”

 

Fotoğraf Başlığı
Laurence Drake’e (ortada, DAF Trucks UK Genel Müdürü) Clare Balding (sunucu), Nigel Beckett (DAF Trucks UK Yedek Parça Satış ve Pazarlama Müdürü, Ian Grant (DAF Trucks UK Satış Sonrası Müdürü), Russell Patmore (DAF Trucks UK Satış Müdürü), Daniela Patrizi (Texaco Lubricants) ve Steve Hobson (Motor Transport editörü) eşlik ediyor

DAF Trucks N.V. — hafif, orta ve ağır hizmet tipi kamyonlar tasarlayan ve üreten global bir teknoloji şirketi olan PACCAR Inc. şirketinin bağlı kuruluşudur. DAF, her bir taşıma uygulaması için en doğru aracı sağlamak amacıyla çekici ünitelerinden ve özel amaçlı kamyonlardan oluşan kapsamlı bir seri sunar. DAF, aynı zamanda MultiSupport onarım ve bakım sözleşmeleri, PACCAR Financial’ın sunduğu finansal hizmetler ve PACCAR Parts’ın sunduğu birinci sınıf parça teslim hizmetiyle lider bir hizmet sağlayıcıdır.