Borusan Holding, yılın itibarlısı seçildi

Bu haber 21 Ocak 2023 - 22:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Borusan Holding, yılın itibarlısı seçildi

Borusan Holding, Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve pazarlama sektörünün en önemli standartlarından biri olarak kabul edilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde holding kategorisinde Yılın İtibarlısı seçildi.

Borusan Holding, markaları paydaşlarıyla ödüllendiren The ONE Awards’da holdingler kategorisinde Yılın İtibarlısı ödülünü aldı. Marketing Türkiye adına Akademetre Research and Strategic Planning’in gerçekleştirdiği araştırmada Türkiye temsili 12 ilde toplam 1.200 kişiyle yüz yüze görüşmeler yapıldı. Bu görüşmeler sonucunda 70’in üzerinde kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve bu başarıya ortak olan paydaşları, 19 Ocak’ta Hilton İs­tanbul Bomonti’de düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

 

Holding kategorisinde Yılın İtibarlısı Ödülü’nü Borusan Holding alırken ödül töreninde konuşan Borusan Holding İnsan, İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Nursel Ölmez Ateş, “Bu anlamlı ödülle 2023 yılına harika bir başlangıç yapmış olduk. 2022, bizim için pek çok yeni projeyi hayata geçirdiğimiz, hedeflerimize bir adım daha yaklaştığımız bir yıl oldu. Çabalarımızın karşılıksız kalmaması ve meyvelerini de aldığımızı görmek bizleri mutlu ediyor. Tüm ekip arkadaşlarımıza, iş ortaklarımız ve ajanslarımıza emekleri için teşekkür ediyorum. Aldığımız bu ödül, eminim daha iyisini yapmamız için bizi motive edecek. Ayrıca ödül alan tüm diğer şirket ve ajansları kutluyorum” dedi.

 

 

Borusan Holding hakkında

1944 yılında Asım Kocabıyık tarafından kurulan Borusan Holding, başta Türkiye olmak üzere 3 kıtada 12 ülkede, dünyanın çeşitli pazarlarında üretim, makina ve güç sistemleri, lojistik, otomotiv ve enerji sektörlerinde istikrarlı büyümesini devam ettiriyor. Kurum içi girişimcilik, inovasyon, uluslararası pazarlarda aktif rekabet stratejisi ve topluma, ekonomiye ve çevreye maksimum fayda sağlama misyonuyla fark yaratan Borusan, iş yapış süreçlerine entegre ettiği iklim, insan, inovasyon odaklı sürdürülebilirlik yaklaşımıyla çalışmalarını sürdürüyor.