MUTLULULAR TRANSPORT 12 ADET ELEKTRİKLİ ARAÇ ALDI, YEŞİL LOJİSTİK ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Bu haber 27 Mayıs 2024 - 22:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MUTLULULAR TRANSPORT 12 ADET ELEKTRİKLİ ARAÇ ALDI, YEŞİL LOJİSTİK ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

ÇEVRE DOSTU MUTLULAR TRANSPORT, YEŞİL LOJİSTİK ÇALIŞMALARI İÇİN 12 TANE ELEKTRİKLİ ARAÇ ALDI!

Doğa dostu uygulamaları ve çevreci yaklaşımları ile gelecek kuşaklara daha yaşanılabilir bir dünya bırakmayı hedefleyen Mutlular Transport, elektrikli araç yatırımlarına devam ediyor. Yeşil lojistik çalışmaları kapsamında 12 tane binek C sınıfı araç alan Mutlular Transport’un Yönetim Kurulu Üyesi Mutluhan Akan, “Mutlular Transport olarak çevreye önem veriyoruz. Doğa dostu uygulamalarımızı geliştireceğiz. Gelecek kuşaklara yaşanılabilir bir dünya bırakmak istiyoruz” dedi.

 

Lojistik, tedarik zinciri ve depolama faaliyetleri kapsamındaki tüm ihtiyaçları kurumsal çerçeveler içinde çözmeyi hedefleyen Mutlular Transport, 1997 yılından bu yana esnek çözümler ile müşterilerinden tam not alıyor. Yatırım odaklı ve yenilikçi bir firma olan Mutlular Transport, çevreyi önceleyen uygulamaları ile de gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmayı hedefliyor.

Çevreci uygulamaları doğrultusunda 12 tane binek C sınıfı elektrikli araç alan Mutlular Transport, karbon salımını azaltmayı ve daha yeşil bir dünya için yeşil lojistik uygulamalarını hayata geçirmeyi şirket misyonu edindi.

KENDİ ELEKTRİĞİNİ KENDİSİ ÜRETİYOR

 

‘Bu dünyayı atalarımızdan miras almadık, çocuklarımızdan ödünç aldık’ felsefesi ile çevre dostu çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Mutlular Transport Yönetim Kurulu Üyesi Mutluhan Akan, “Firma olarak çevreye saygılı bir ilkemiz var. Yeşil lojistiğin tüm parametrelerini şirketimizde hayata geçirmeye çalışıyoruz. Bu dünyayı kaynakları ile birlikte çocuklarımıza bırakabilmeliyiz. Dünyamızın kaynakları sınırsız değil. Özellikle enerjiyi verimli kullanmalı ve yenilenebilir temiz enerji ile Mutlular Transport olarak örnek olmalıyız dedik. Antrepomuzun üstünde güneş enerji santrali bulunuyor. Kendi elektriğimizi kendimiz üretiyoruz. çevreci davranıyoruz” dedi.

 

ÇOK KISA ZAMANDA ARAÇLARIMIZIN HEPSİ ELEKTRİKLİ OLACAK

Yenilenebilir enerji kaynaklarına büyük önem verdiklerini ve temiz enerji ile müşterilerine kesintisiz hizmet sağladıklarını ifade eden Akan, “Çok kısa zamanda şirkette binek araçların tamamı elektrikli olacak. Bu hedef doğrultusunda çalışıyoruz” dedi. Mutlular Transport’un aldığı elektrikli araçları, Doğan Trend Otomobilite Maslak şubesinde satış müdürü Özge Harıkcı tarafından Mutlular Transport Yönetim Kurulu Üyesi Mutluhan Akan’a bizzat gerçekleştirildi.

 

 

HAKKINDA

 

1997 yılında küçük bir firma olarak Iğdır’da kurulan Mutlular Transport, hızla ve emin adımlarla büyüyen, kendini dünya standartlarına göre geliştiren uluslararası seviyede global bir lojistik şirket haline geldi. Mutlular Transport, gelişimi ve yenilikleri hiç bitmeyen bir şirket olarak ön plana çıkıyor. Uzun yıllardır taşımacılık ve dağıtımdan edinilen tecrübeler, tedarik zinciri, depolama ve lojistik faaliyetleri kapsamındaki tüm ihtiyaçları kurumsal çerçeveler içinde çözmeyi beraberinde getirdi. Yatırım odaklı olmayı kendine ilke edinen firma, bu yöndeki çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul garajında sürekli boş araç bulunduran Mutlular Transport, ücretsiz olarak müşterilerinin depolama, istifleme, yükleme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Mutlular Transport, karayolu taşımacılığı, ADR Taşımacılığı, Frigo Taşımacılığı, 3. Ülke Taşımacılığı, Gabari Dışı & Proje Taşımacılığı, depolama hizmetleri vermektedir.