TOTAL’e “Yılın En İyi Projesi” Ödülü

Bu haber 31 Ocak 2019 - 9:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TOTAL’e “Yılın En İyi Projesi” Ödülü

İzmir’in köklü yayınlarından Karşıyaka Life Dergisi’nin, bu yıl 10. kez düzenlediği İzmir’in EN’leri Ödülleri, 23 Ocak’ta İzmir La Vie Nouvelle’de düzenlenen törenle sahiplerine ulaştı.

Düzenlenen ödül töreninde, Aralık 2018’de hayata geçirdiği “İki Elin Enerjisi Güzel” projesi ile TOTAL, “Yılın En İyi Projesi” ödülünü almaya layık görüldü. Ödül, bu anlamlı gecede marka adına, Total Oil Türkiye A.Ş. Ege ve Akdeniz Bölge Müdürü Bahadır Pehlivaner’e takdim edildi.

“İki Elin Enerjisi Güzel” projesi engelleri aşıyor; TOTAL istasyonları işaret dilinde hizmet veriyor

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde akaryakıt sektöründe bir ilke imza atarak hayata geçirdiği “İki Elin Enerjisi Güzel”projesi kapsamda TOTAL istasyonlarında, işaret dilinde hizmet veriyor.

Türkiye’de yaklaşık 4 milyona yakın işitme engelli olduğu ön görülüyor. Türkiye çapında 500 istasyonuyla hizmet veren TOTAL, 2019’da “İki Elin Enerjisi Güzel” projesiyle, tüm Türkiye’deki işitme engelli bireylere ulaşmayı ve gündelik hayatta hizmet alımında yaşadıkları olumsuzluklara çözüm oluşturmayı hedefliyor.

“Yılın En İyi Projesi” ödülü hakkında konuşan Total Oil Türkiye A.Ş. Satış Direktörü Göker Gürkaya “İzmir, stratejik olarak çok önem verdiğimiz ve büyüme hedeflerimizi yüksek tuttuğumuz bir şehrimiz. İzmir’de sadece istasyonlarımızda en iyi hizmeti sunmak için çalışmakla kalmıyor; aynı zamanda 10 yılı aşkın süredir şehrin tarihi ve kültürel mirası adına büyük önem taşıyan Smyrna Antik Kenti’ni destekliyoruz. 2018 itibariyle çocuklarımızı tarihle tanıştırmak üzere antik kentte atölye çalışmaları yapmaya başladık, bu yıl da bu projeye aynı heyecanla devam edeceğiz. Şimdi de hem tüm Türkiye hem güzel İzmir’de, İki Elin Enerjisi Güzel projesini hayata geçirmenin mutluluğu içindeyiz.” şeklinde konuştu.

TOTAL Oil Türkiye, İzmir ve civarında 12 istasyonuyla tüm Türkiye’de ise 72 istasyonuyla işaret dilinde hizmet veriyor.

TOTAL Oil Türkiye, Demirören Grubu’nun tüm şirketlerinde olduğu gibi Türkiye’ye değer katmak anlayışıyla yoluna devam ediyor.