Petrol Ofisi’nin yeni istasyonu İklim Petrol Denizli’de açıldı…

Bu haber 03 Mayıs 2019 - 22:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Petrol Ofisi’nin yeni istasyonu
İklim Petrol Denizli’de açıldı…

Akaryakıt sektörünün lideri Petrol Ofisi’nin Türkiye’nin en yaygın istasyon ağına eklenen son bayi, Denizli’de İklim Petrol oldu. İstasyon ağlarını yaygınlaştırırken titiz ve seçici olduklarını vurgulayan Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, “İstasyon ağımızı, kaliteli hizmet sunan, işini doğru yapan nitelikli ve başarılı bayilerle büyütüyoruz. İklim Petrol ile gerçekleştirerek açtığımız bu istasyonumuz da, bunun en yeni ve en güzel örneklerinden biridir” dedi. Denizli’nin tanınmış işadamlarından Feridun Basmacı da “Petrol Ofisi ve İklim Petrol işbirliği ile açılan bu yeni istasyonla, Denizlilere layık oldukları kaliteli hizmet ve ürünleri sunmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Petrol Ofisi ve İklim Petrol işbirliği ile Türkiye’nin en büyük istasyon zincirinin en yeni halkası, düzenlenen törenle, Yenişehir Mahallesi, 75. Sokak’ta hizmete girdi. Denizli’nin tanınmış işadamlarından Feridun Basmacı ve İklim Petrol yetkililerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış törenine, Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper’in yanı sıra şirket yöneticileri de katıldı. Törene, yerel yetkililer ve vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

Törende konuşan Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, “Akaryakıt sektörünün lideri olarak Türkiye’nin en yaygın istasyon ağına sahibiz. Petrol Ofisi’nin gelenekselleşen ürün ve hizmet kalitesini daha da yaygınlaştırmak ve büyütmek üzere, titiz ve seçici bir çalışma yürütüyoruz. Petrol Ofisi’nin felsefesine ve geleneksel liderlik, öncülük konumuna uygun, üstün nitelikli, işini doğru yapan, başarılı bayilerle işbirliği yaparak istasyon zincirimize yeni halkalar ekliyoruz. İşte İklim Petrol işbirliği ile açtığımız bu yeni istasyonumuz da, Petrol Ofisi’nin bu titiz yaklaşımının en son ve en güzel örneklerinden biridir. Bununla birlikte istasyon zincirimize eklenen bu yeni halkamızı, Ege’nin güzel ve gelişmiş illerinden Denizli’de açmaktan da ayrı bir mutluluk duyuyoruz” dedi.

İklim Petrol adına görüşlerini belirten Feridun Basmacı da, faaliyet gösterdikleri her alanda kaliteye odaklandıklarını, Türkiye’ye, Denizlilere en ideal hizmet ve ürünleri sunmayı hedeflediklerine vurgu yaptı. Basmacı, “Bu istasyonumuz da, hem bizim bu yaklaşımımız, hem de Petrol Ofisi’nin yüksek standartları ile Denizlilere, hak ettikleri kaliteli hizmet ve ürünleri layığıyla sunacaktır. Ayrıca, Petrol Ofisi’nin Market Plus uygulamasının en güzel örneklerinden birisi ile Denizli halkına hem eşsiz lezzetlerimizle cafe hem de alışveriş olarak kolaylık sağlamak hedefindeyiz” açıklamasında bulundu.